Makineritë e tjera - OMECO SPA, 8 oferta, Makineritë e tjera në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

OMECO SPA - Makineritë e tjera

8
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
Itali
SUBARU IMPREZA - Makineritë e tjera: foto 1
SUBARU IMPREZA - Makineritë e tjera: foto 2
SUBARU IMPREZA - Makineritë e tjera: foto 3
SUBARU IMPREZA - Makineritë e tjera: foto 4
SUBARU IMPREZA - Makineritë e tjera: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

SUBARU IMPREZA

Makineritë e tjera
1994
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6orë 26minNumri i referencës 12727
Pyet për çmimin
1994
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
COLMAR CL200 - Makineritë e tjera: foto 1
COLMAR CL200 - Makineritë e tjera: foto 2
COLMAR CL200 - Makineritë e tjera: foto 3

COLMAR CL200

Makineritë e tjera
1998
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6orë 26minNumri i referencës 12730
Pyet për çmimin
1998
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
AMB 633 - Makineritë e tjera: foto 1
AMB 633 - Makineritë e tjera: foto 2
AMB 633 - Makineritë e tjera: foto 3
AMB 633 - Makineritë e tjera: foto 4
AMB 633 - Makineritë e tjera: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

AMB 633

Makineritë e tjera
1998
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6orë 26minNumri i referencës 830680180181
Pyet për çmimin
1998
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
FMGRU RB618 - Makineritë e tjera: foto 1
FMGRU RB618 - Makineritë e tjera: foto 2
FMGRU RB618 - Makineritë e tjera: foto 3
FMGRU RB618 - Makineritë e tjera: foto 4
FMGRU RB618 - Makineritë e tjera: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

FMGRU RB618

Makineritë e tjera
2024
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6orë 26minNumri i referencës 12717
Pyet për çmimin
2024
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
COLMAR 402HE - Makineritë e tjera: foto 1
COLMAR 402HE - Makineritë e tjera: foto 2
COLMAR 402HE - Makineritë e tjera: foto 3

COLMAR 402HE

Makineritë e tjera
2008
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6orë 26minNumri i referencës 8506
Pyet për çmimin
2008
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
TURCHI 250-S - Makineritë e tjera: foto 1
TURCHI 250-S - Makineritë e tjera: foto 2
TURCHI 250-S - Makineritë e tjera: foto 3
TURCHI 250-S - Makineritë e tjera: foto 4
TURCHI 250-S - Makineritë e tjera: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

TURCHI 250-S

Makineritë e tjera
2007
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6orë 27minNumri i referencës 12726
Pyet për çmimin
2007
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
GOLF CAR 2.5 - Karrocë golfi: foto 1
GOLF CAR 2.5 - Karrocë golfi: foto 2
GOLF CAR 2.5 - Karrocë golfi: foto 3
GOLF CAR 2.5 - Karrocë golfi: foto 4
GOLF CAR 2.5 - Karrocë golfi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

GOLF CAR 2.5

Karrocë golfi
2024
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 1m 11dNumri i referencës 11537

6 500EUR

  • ≈ 651 872 ALL
  • ≈ 7 055 USD
2024
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
JEEP RENEGADE - Veturë: foto 1
JEEP RENEGADE - Veturë: foto 2
JEEP RENEGADE - Veturë: foto 3
JEEP RENEGADE - Veturë: foto 4
JEEP RENEGADE - Veturë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

JEEP RENEGADE

Veturë
2022
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 3m 3dNumri i referencës 12235
Pyet për çmimin
2022
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.