Rimorkiot - OMECO SPA, 1 oferta, Rimorkiot në shitje
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

OMECO SPA - Rimorkiot

1
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
CTC RP26 - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
CTC RP26 - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
CTC RP26 - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
CTC RP26 - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
CTC RP26 - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

CTC RP26

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
1983
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 5m 4dNumri i referencës 00000017

12 000EUR

  • ≈ 1 215 168 ALL
  • ≈ 12 796 USD
1983
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.