OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH - kamionë

2
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
IFA Automobilw. W50L/K/LKW Kipper offener Kasten  - kamion vetëshkarkues
 19
8 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

1968
44 636 km
125 hp

Online: 4m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6793

IFA Automobilwerk W50L/K/LKW Kipper offe. Kasten  - kamion vetëshkarkues
 19
8 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

1968
44 636 km
125 hp

Online: 4m 25d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6793

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Mesazhi u dërgua.