OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH - automjete për shitje

246
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 13 1/13   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz O 350 Tousimo 15 RHD / orginal KM / Luxline Sitz - autobus urban
 19
78 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2011
502 854 km

Online: 3d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6941

MAN R 08 Lion´s Coach / 417 / 580 / R 09 / Motor neu - autobus urban
 19
79 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2011
473 600 km

Online: 3d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 4917

Mercedes-Benz O 350 Tourismo RHD / 326.000 orginal KM - autobus urban
 20
63 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2008
326 114 km

Online: 3d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6942

Mercedes-Benz 516 CDI / Sprinter / 519 / 20 Sitze - minibus
 17
19 500 EUR
Çmimi neto

Minibus

2011
309 439 km

Online: 4d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6541

MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18 - autobus qyteti
 20
29 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2006
762 273 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6935

MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18 - autobus qyteti
 19
25 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2006
762 268 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6934

Audi A1 basis - vetura
 12
12 900 EUR

Vetura

2015
62 533 km

Online: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID LW1

Setra S 517 HD / Euro 6 / Travego - autobus urban
 19
119 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2015
1 050 631 km

Online: 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6940

Setra S 517 HD / Euro 6 / Travego - autobus urban
 19
129 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2015
1 059 325 km

Online: 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6939

VDL BOVA Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07 - autobus urban
 19
49 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2009
827 478 km

Online: 11d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6837

VDL Futura F 2 / O 580 / O 350 / R 07 - autobus urban
 19
49 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2009
827 478 km

Online: 11d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6837

MAN R 12 Lion's Regio / orginal KM / 550 / Integro - autobus suburban
 19
26 500 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
423 002 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6932

Mercedes-Benz 311 CDI / Sprinter / 9 Sitzer / Crafer / 316 - minibus
 19
6 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2009
310 667 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6929

Mercedes-Benz 906 AC 30 Sprinter - minibus
 15
6 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2009
407 921 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6928

Setra S 11 / Oldtimer / guter Allgemeinzustand - autobus urban
 20
99 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

1958
99 264 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6924

MAN A21 / Lion's City / 530 / Citaro / Euro 6 - autobus qyteti
 19
109 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2013
390 918 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6422

Neoplan P 05 Skyliner / 431 / Astromega / Synergy - autobus me kabinë të dyfishtë
 18
169 000 EUR
Çmimi neto

Autobus me kabinë të dyfishtë

2013
503 696 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6621

Volkswagen Crafter / 9 Sitzer + Rollstuhlplatz / Sprinter - minibus
 19
8 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2007
231 302 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6926

Ford Transit / Tourneo / 9 Sitze + Rollstuhl - minibus
 19
7 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2008
143 521 km

Online: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6927

Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Unfaller/Urbino 18/Euro5 - autobus qyteti
 20
19 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2007
811 815 km

Online: 18d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

7

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

ID 6914

1 2 3 13   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Mesazhi u dërgua.