Palm Truck AB

Palm Truck AB

Faqja e internetit
http://www.palmtruck.se/
Vendndodhja
Suedi, Trelleborg
Persåkersvägen 6 231 62 Trelleborg, Sweden
Ofertat e fundit
Volvo FH 6*2 - 500 Euro 6  - kamion frigorifer
 15
Pyet për çmimin

Kamion frigorifer

2014
918 177 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 660 kg
Pesha bruto: 27 500 kg

Online: 1orë 8min

Palm Truck AB

Suedi, Schweden, Trelleborg

Volvo FH 6*2 - 500 EURO 6  - kamion frigorifer
 15
Pyet për çmimin

Kamion frigorifer

2014
1 034 209 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 660 kg
Pesha bruto: 27 500 kg

Online: 1orë 8min

Palm Truck AB

Suedi, Schweden, Trelleborg

Mercedes-Benz 2536 L  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 12
10 427 EUR

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2007
526 009 km
6x2
360 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 570 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 6d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Löst skåp SKAB 2013  - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 6
Pyet për çmimin

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme për kamioni

2013

Online: 27d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Mercedes-Benz 963-0-C ACTROS EURO 5  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 12
16 588 EUR

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2013
874 897 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 930 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 27d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Mercedes-Benz 930.20 ACTROS EURO 5  - kamion vagonetë
 11
26 067 EUR

Kamion vagonetë

2013
230 564 km
6x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 525 kg
Pesha bruto: 27 000 kg

Online: 27d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Volvo FH 12 6X2  - njësia e traktorit
 12
11 849 EUR

Njësia e traktorit

2004
1 206 239 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 26 100 kg

Online: 27d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

AMT TRAILER D218  - rimorkio
 4
3 697 EUR

Rimorkio

2011
Ngarkesa e dobishme: 15 380 kg
Pesha bruto: 19 000 kg

Online: 28d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Volvo FL 240-4X2  - kamion vagonetë
 15
8 531 EUR

Kamion vagonetë

2007
339 514 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 470 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 1m 3d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Scania R420LA4X2MNA  - njësia e traktorit
 12
7 109 EUR

Njësia e traktorit

2005
1 856 647 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 3d

Palm Truck AB

Suedi, Trelleborg

Trego të gjitha ofertat (133)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Palm Truck AB
Mesazhi u dërgua.