Poulsen Biler Aps

Poulsen Biler Aps

Telefonat
Faqja e internetit
https://www.poulsenbiler.com/
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Danimarkë, Padborg
Vrøndingvej 8A, 8700 Horsens, Danmark
Personat e kontaktit
Poulsen Biler ApS
Deutsch, Dansk, English
Ofertat e fundit
Scania R500 6x2 2950mm hydr. - gjysmë-kamion
 18
102 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
201 000 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 5orë 20min

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 10235-114

Scania R520 6x2 3100mm - gjysmë-kamion
 14
44 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
441 000 km
6x2
520 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 975 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 6orë 38min

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 10240-113

Scania R650 6x2 2950mm - gjysmë-kamion
 20
134 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
10 km
6x2
650 hp

Online: 13orë 34min

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, DK

ID 9862-692-1

Scania R650 6x2 2950mm - gjysmë-kamion
 20
134 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

E re
2019
5 km
6x2
650 hp

Online: 13orë 36min

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, DK

ID 9862-692

Volvo FH460 6x2 Pusher crane - gjysmë-kamion
 20
117 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
79 000 km
6x2
460 hp

Online: 7d

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 10205-161

Hangler 2-axle 20.000kg - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 14
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

E re
2020
2-aks

Online: 20d

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 4193

Volvo FH540 6x2 3000mm - gjysmë-kamion
 15
30 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
706 000 km
6x2
540 hp

Online: 22d

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 10211-13

Volvo FH500 6x2 3000mm - gjysmë-kamion
 14
22 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2012
755 000 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 105 kg

Online: 29d

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 10200-158

DAF DAF XF460 6x2/4 Twensteer - gjysmë-kamion
 15
50 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
428 000 km
6x2
460 hp

Online: 29d

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Padborg

ID 10209-3

Scania R500 - gjysmë-kamion
 16
9 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2007
1 183 000 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 200 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 29d

Poulsen Biler Aps

14

Danimarkë, Denmark

ID 9976-21

Trego të gjitha ofertat (97)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Poulsen Biler Aps
Mesazhi u dërgua.