PRIMA Equipment

PRIMA Equipment

 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Riparimi dhe shërbimi
Telefonat
Faqja e internetit
https://used.primaequipment.eu
Orari i punës
09:00-16:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Holandë, Hardenberg
Noorwegenweg 6,7772 TB Hardenberg,The Netherlands
Personat e kontaktit
Jethran Roeten
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
Hyundai Robex 380 LC-9 SLR  - ekskavator me zinxhirë
 20
56 500 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2012
12 864 orët
270 hp

Online: 4d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17200

Lindner Urraco 75D Powerline  - gurëthyesi
 20
149 000 EUR

Gurëthyesi

2013
4 900 orët

Online: 10d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17172

Hyundai Robex 260 LC-9 A  - ekskavator me zinxhirë
 20
39 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2012
10 991 orët
162 hp

Online: 11d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17199

Hyundai Robex 140W-9 A (blade & outriggers)  - ekskavator me goma
 19
47 900 EUR

Ekskavator me goma

2014
9 300 orët

Online: 12d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

ID 17017

Hyundai Robex 250 LC-9  - ekskavator me zinxhirë
 20
59 500 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2012
8 264 orët
183 hp

Online: 19d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17186

Hyundai HX140 L  - ekskavator me zinxhirë
 20
54 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2018
6 333 orët
116 hp

Online: 19d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

ID 17208

Vermeer TG5000 Tub Grinder  - gurëthyesi
 14
124 500 EUR

Gurëthyesi

2011
3 950 orët

Online: 24d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 21106

Dynapac CG 333 HF  - rul rrugësh
 13
17 500 EUR

Rul rrugësh

2008
9 083 orët
87 hp

Online: 24d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17271

Fuchs MHL 331 E  - ekskavator për mbetje
 20
105 900 EUR

Ekskavator për mbetje

2015
11 527 orët

Online: 24d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

ID 17084

‏ Redox CO0220/1 Conveyor Belt 650mm x 8500mm  - pajisje ndërtimi
 2
8 500 EUR

Pajisje ndërtimi

2013

Online: 26d

PRIMA Equipment

10

Holandë, Hardenberg, Niederlande

ID 17266

Trego të gjitha ofertat (57)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te PRIMA Equipment
Mesazhi u dërgua.