VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks nga Kroacia, 22 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks

Aktivitetet
Leasing, Dorëzim, Zhdoganimi, Prodhimi vetanak, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Kroacia, Zagreb
Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:07:56

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
4.5
219 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
RENAULT T520 HSC 4x2Tractor Retarder, ALU rims - Gjysmë-kamion: foto 1
RENAULT T520 HSC 4x2Tractor Retarder, ALU rims - Gjysmë-kamion: foto 2
RENAULT T520 HSC 4x2Tractor Retarder, ALU rims - Gjysmë-kamion: foto 3
RENAULT T520 HSC 4x2Tractor Retarder, ALU rims - Gjysmë-kamion: foto 4
RENAULT T520 HSC 4x2Tractor Retarder, ALU rims - Gjysmë-kamion: foto 5
2021360000 km4x2Euro 6390 hp
Kroacia, Zagreb
Volvo FH460 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Kamion me tendë: foto 1
Volvo FH460 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Kamion me tendë: foto 2
Volvo FH460 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Kamion me tendë: foto 3
Volvo FH460 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Kamion me tendë: foto 4
Volvo FH460 6x2 tandem jumbo 7.3+8.2m - Kamion me tendë: foto 5
2018778058 km6x2Euro 6469 hpPesha bruto: 25700 kg
Kroacia, Zagreb
Renault T480 SC 6x2 tandem 7.3+8.2mDurchladen,lowmileage - Kamion me tendë: foto 1
Renault T480 SC 6x2 tandem 7.3+8.2mDurchladen,lowmileage - Kamion me tendë: foto 2
Renault T480 SC 6x2 tandem 7.3+8.2mDurchladen,lowmileage - Kamion me tendë: foto 3
Renault T480 SC 6x2 tandem 7.3+8.2mDurchladen,lowmileage - Kamion me tendë: foto 4
Renault T480 SC 6x2 tandem 7.3+8.2mDurchladen,lowmileage - Kamion me tendë: foto 5
2018558994 km6x2Euro 6489 hpPesha bruto: 26000 kg
Kroacia, Zagreb
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPanS - Gjysmë-kamion: foto 1
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPanS - Gjysmë-kamion: foto 2
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPanS - Gjysmë-kamion: foto 3
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPanS - Gjysmë-kamion: foto 4
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPanS - Gjysmë-kamion: foto 5
2015963997 km4x2Euro 6530 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Zagreb
Ofertat e fundit
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPan - Gjysmë-kamion: foto 1
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPan - Gjysmë-kamion: foto 2
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPan - Gjysmë-kamion: foto 3
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPan - Gjysmë-kamion: foto 4
Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPan - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Renault T520 HSC 4x2Tractor mega Retarder PeterPan

Gjysmë-kamion
2017734382 km4x2Euro 6530 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Botuar: 5d

27 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 798 035 ALL
 • ≈ 30 282 USD
2017734382 km4x2Euro 6530 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Renault T520 SC 4x2Tractor Retarder ADR - Gjysmë-kamion: foto 1
Renault T520 SC 4x2Tractor Retarder ADR - Gjysmë-kamion: foto 2
Renault T520 SC 4x2Tractor Retarder ADR - Gjysmë-kamion: foto 3
Renault T520 SC 4x2Tractor Retarder ADR - Gjysmë-kamion: foto 4
Renault T520 SC 4x2Tractor Retarder ADR - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Renault T520 SC 4x2Tractor Retarder ADR

Gjysmë-kamion
2015810049 km4x2Euro 6520 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Botuar: 8d

19 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 955 616 ALL
 • ≈ 21 165 USD
2015810049 km4x2Euro 6520 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Scania R440 4x2Tractor TOPLINE Retarder EEV - Gjysmë-kamion: foto 1
Scania R440 4x2Tractor TOPLINE Retarder EEV - Gjysmë-kamion: foto 2
Scania R440 4x2Tractor TOPLINE Retarder EEV - Gjysmë-kamion: foto 3
Scania R440 4x2Tractor TOPLINE Retarder EEV - Gjysmë-kamion: foto 4
Scania R440 4x2Tractor TOPLINE Retarder EEV - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Scania R440 4x2Tractor TOPLINE Retarder EEV

Gjysmë-kamion
20141151886 km4x2Euro 5441 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Botuar: 8d

16 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 694 867 ALL
 • ≈ 18 343 USD
20141151886 km4x2Euro 5441 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Renault C520 SC 6x4Tractor RETARDER - Gjysmë-kamion: foto 1
Renault C520 SC 6x4Tractor RETARDER - Gjysmë-kamion: foto 2
Renault C520 SC 6x4Tractor RETARDER - Gjysmë-kamion: foto 3
Renault C520 SC 6x4Tractor RETARDER - Gjysmë-kamion: foto 4
Renault C520 SC 6x4Tractor RETARDER - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Renault C520 SC 6x4Tractor RETARDER

Gjysmë-kamion
2018443253 km6x4Euro 6530 hpPesha bruto: 26000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Botuar: 15d

62 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 268 000 ALL
 • ≈ 67 836 USD
2018443253 km6x4Euro 6530 hpPesha bruto: 26000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Volvo FH460 4x2Tractor - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH460 4x2Tractor - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH460 4x2Tractor - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH460 4x2Tractor - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH460 4x2Tractor - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Volvo FH460 4x2Tractor

Gjysmë-kamion
2016736257 km4x2Euro 6469 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Botuar: 15d

31 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 199 187 ALL
 • ≈ 34 623 USD
2016736257 km4x2Euro 6469 hpPesha bruto: 18000 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Renault Premium 270 4x2 TILT+TAIL LIFT - Kamion me tendë: foto 1
Renault Premium 270 4x2 TILT+TAIL LIFT - Kamion me tendë: foto 2
Renault Premium 270 4x2 TILT+TAIL LIFT - Kamion me tendë: foto 3
Renault Premium 270 4x2 TILT+TAIL LIFT - Kamion me tendë: foto 4
Renault Premium 270 4x2 TILT+TAIL LIFT - Kamion me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Renault Premium 270 4x2 TILT+TAIL LIFT

Kamion me tendë
2003650000 km4x2Euro 3265 hpPesha bruto: 18600 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Botuar: 15d

5 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 551 584 ALL
 • ≈ 5 969 USD
2003650000 km4x2Euro 3265 hpPesha bruto: 18600 kg
Kroacia, Karlovacka cesta 94, 10250 Lucko – Zagreb, Croatia
Trego të gjitha ofertat(22)
t1 test dealer - VOLVO GROUP CROATIA d.o.o. - Renault Trucks
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.