RF TRUCKS Robert Freier

RF TRUCKS Robert Freier

Vendndodhja
Gjermani, Lingen
Schillerstr. 22, 49811 Lingen, Germany
Personat e kontaktit
Robert Freier
Deutsch, English
Ofertat e fundit
Schmitz Cargobull SKO 24/L-13.4 FP45 Doppelstock Blumenbreite - gjysmërimorkio frigorifer
20 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2014
3-aks
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 2d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Schmitz Cargobull SKO 24/L-13.4 FP45 Doppelstock Blumenbreite - gjysmërimorkio frigorifer
20 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio frigorifer

2014
3-aks
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 2d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

MAN TGX 18.440 XXL *2-Tanks *ACC *1.Hand *TOP - gjysmë-kamion
21 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
585 000 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Scania R580 *Full AIR SUSPENSION *Vollspoiler*Alufelgen - gjysmë-kamion
 19
37 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
494 000 km
4x2
581 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Goldhofer STZ-VL3A Schwanenhals abnehmbar *Extendable - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
43 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 37 300 kg
Pesha bruto: 55 000 kg

Online: 5d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Mercedes-Benz 2645 6x6/4 Meiller 3-Seitenkipper Bordmatik - kamion vetëshkarkues
69 000 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2018
71 000 km
6x6
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 12d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Terberg KingLifter TKL-M-3x3 4W *520 Stunden - ngarkues me pirun
 16
16 000 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2011
Dizel
550 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 12d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Volkswagen Crafter 2.0 TDI Hoch-Lang *AHK - furgon
 17
17 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
31 500 km
Dizel
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 12d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Terberg KingLifter TKL-M-3x3 *NUR 120 Stunden - ngarkues me pirun
 18
17 500 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2015
Dizel
121 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 12d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Kögel SW24 Containerchassi *SAF Achsen *3x Vorhanden - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 20
6 700 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2012
3-aks

Online: 12d

RF TRUCKS Robert Freier

Gjermani, Lingen

Trego të gjitha ofertat (32)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te RF TRUCKS Robert Freier
Mesazhi u dërgua.