Riegobus
Më shumë se 1 vit me Truck1

Riegobus

Telefonat
Faqja e internetit
https://www.riegobus.de/
Vendndodhja
Gjermani, Hafenlohr
D-97840 Hafenlohr
D-97840 Hafenlohr
Gjermani
Mühlgasse 1
Ofertat e fundit
MERCEDES-BENZ 814 K - kamion vetëshkarkues
 6
10 500 EUR

Kamion vetëshkarkues

1993
199 500 km
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 400 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 3d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 814 K

MERCEDES-BENZ 519CDI,Autom.XXXL-24Pl. GO,Komf.Klima,KS,Video uvm - autobus urban
 20
81 000 EUR

Autobus urban

E re
2020
300 km
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 11d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 519CDISIKOM20200825

MERCEDES-BENZ 319CDI VIPKOMFORT 9PL. SS,DVD,NAVI,uvm. - autobus urban
 20
69 500 EUR

Autobus urban

2019
4 000 km
Numri i ndenjëseve: 9

Online: 11d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 319SWKOM202009129

MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm - autobus urban
 20
72 500 EUR

Autobus urban

2019
6 150 km
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 11d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID VVW516SWPANKOM202009029

MERCEDES-BENZ 516 CDI 09 Sprinter Standardausführ. 20 Pl Schalt. Bj 2020 - autobus urban
 20
52 500 EUR

Autobus urban

E re
2020
600 km
Numri i ndenjëseve: 20

Online: 11d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 519Standline20200915

MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,24 Pl. Panorama XXL Komf. VIP - autobus urban
 20
79 900 EUR

Autobus urban

E re
2020
250 km
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 17d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 519SWPANKOM20200902

MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,SW Panorama+seitl.Kofferräu.24 Pl. - autobus urban
 20
82 000 EUR

Autobus urban

E re
2020
400 km
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 17d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 519SWSKPANKOM20200902

MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,24 Pl. Panorama XXL Komf. VIP - autobus urban
 20
81 500 EUR

Autobus urban

E re
2020
250 km
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 1m 1d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 519SWPANKOM20200929

MERCEDES-BENZ Sprinter 516CDI Weiß24 ,SS ,Klima uvm. - autobus urban
 19
65 500 EUR

Autobus urban

E re
2020
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 1m 1d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 516STNO Weiß 20200929

MERCEDES-BENZ VVW519CDI Sprinter AKTION Schaltg.XXXL Panor-Komf - autobus urban
 18
71 500 EUR

Autobus urban

2019
900 km
Numri i ndenjëseve: 24

Online: 1m 1d

Riegobus

Gjermani, Hafenlohr

ID 519-906PAN-KOM20200929

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Riegobus
Mesazhi u dërgua.