Ritchie Bros. - Caorso nga Itali, 291 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ritchie Bros. - Caorso

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Itali, Caorso
Viale Canada snc angolo SP 10R 29012 Caorso (PC), Italy
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:22:47

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
AGRIMASTER SPIDER 130 Mower Tractor Header - Korrëse bari: foto 1
AGRIMASTER SPIDER 130 Mower Tractor Header - Korrëse bari: foto 2
AGRIMASTER SPIDER 130 Mower Tractor Header - Korrëse bari: foto 3
AGRIMASTER SPIDER 130 Mower Tractor Header - Korrëse bari: foto 4
AGRIMASTER SPIDER 130 Mower Tractor Header - Korrëse bari: foto 5
1000 mm - Kovë ekskavatori: foto 1
1000 mm - Kovë ekskavatori: foto 2
1000 mm - Kovë ekskavatori: foto 3
1000 mm - Kovë ekskavatori: foto 4
1000 mm - Kovë ekskavatori: foto 5
Pyet për çmimin
Kërkoni informacion
Itali
KLAMEL 240 (Unused) - Rezervuari i magazinimit: foto 1
KLAMEL 240 (Unused) - Rezervuari i magazinimit: foto 2
KLAMEL 240 (Unused) - Rezervuari i magazinimit: foto 3
KLAMEL 240 (Unused) - Rezervuari i magazinimit: foto 4
KLAMEL 240 (Unused) - Rezervuari i magazinimit: foto 5
Pyet për çmimin
E re
Itali
HAULOTTE OPTIMUM 8 - Ngritës gërshërë: foto 1
HAULOTTE OPTIMUM 8 - Ngritës gërshërë: foto 2
HAULOTTE OPTIMUM 8 - Ngritës gërshërë: foto 3
HAULOTTE OPTIMUM 8 - Ngritës gërshërë: foto 4
HAULOTTE OPTIMUM 8 - Ngritës gërshërë: foto 5
Pyet për çmimin
Kërkoni informacion
Itali
Ofertat e fundit
HUTTEMBERG Quantity of (2) (Unused) - Vegla/ Pajisja: foto 1
HUTTEMBERG Quantity of (2) (Unused) - Vegla/ Pajisja: foto 2
HUTTEMBERG Quantity of (2) (Unused) - Vegla/ Pajisja: foto 3
HUTTEMBERG Quantity of (2) (Unused) - Vegla/ Pajisja: foto 4
HUTTEMBERG Quantity of (2) (Unused) - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

HUTTEMBERG Quantity of (2) (Unused)

Vegla/ Pajisja
E re
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 3d
Ankandi
E re
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
- Kovë kafshuese për Fadrom me goma: foto 1
- Kovë kafshuese për Fadrom me goma: foto 2
- Kovë kafshuese për Fadrom me goma: foto 3
- Kovë kafshuese për Fadrom me goma: foto 4
- Kovë kafshuese për Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Kovë kafshuese për Fadrom me goma

Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 3d
Ankandi
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
JPC CG800 (Unused) - Kovë kafshuese: foto 1
JPC CG800 (Unused) - Kovë kafshuese: foto 2
JPC CG800 (Unused) - Kovë kafshuese: foto 3
JPC CG800 (Unused) - Kovë kafshuese: foto 4
JPC CG800 (Unused) - Kovë kafshuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

JPC CG800 (Unused)

Kovë kafshuese
E re2023
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 3d
Ankandi
E re2023
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
JPC HT18 (Unused) - Miniekskavator: foto 1
JPC HT18 (Unused) - Miniekskavator: foto 2
JPC HT18 (Unused) - Miniekskavator: foto 3
JPC HT18 (Unused) - Miniekskavator: foto 4
JPC HT18 (Unused) - Miniekskavator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (47)

JPC HT18 (Unused)

Miniekskavator
E re2024
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 3d
Ankandi
E re2024
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
ERDMANN ER10000 9.5kW - Set gjeneratori: foto 1
ERDMANN ER10000 9.5kW - Set gjeneratori: foto 2
ERDMANN ER10000 9.5kW - Set gjeneratori: foto 3
ERDMANN ER10000 9.5kW - Set gjeneratori: foto 4
ERDMANN ER10000 9.5kW - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

ERDMANN ER10000 9.5kW

Set gjeneratori
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 3d
Ankandi
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
IVECO DAILY 35-120 - Kamion vetëshkarkues: foto 1
IVECO DAILY 35-120 - Kamion vetëshkarkues: foto 2
IVECO DAILY 35-120 - Kamion vetëshkarkues: foto 3
IVECO DAILY 35-120 - Kamion vetëshkarkues: foto 4
IVECO DAILY 35-120 - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

IVECO DAILY 35-120

Kamion vetëshkarkues
128389 km
Itali, CAORSO, ITA
Botuar: 3d
Ankandi
128389 km
Itali, CAORSO, ITA
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(291)
t1 test dealer - Ritchie Bros. - Caorso
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.