Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso
Itali
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

Itali
Faqja e internetit
Vendndodhja
Viale Canada snc angolo SP 10R 29012 Caorso (PC), Italy
Ofertat e fundit
IVECO DAILY 35C12 - furgon
 6
Ankandi

Furgon

2004

Online: 15orë 6min

VERMEER SC292 - bluarës trungu
 20
Ankandi

Bluarës trungu

2015

Online: 3d

CATERPILLAR 950M - fadromë me goma
 4
Ankandi

Fadromë me goma

2015
5 580 orët

Online: 7d

MANITOU MT1233S 4x4x4 - ekskavator teleskopik
 6
Ankandi

Ekskavator teleskopik

2001
4 405 orët

Online: 7d

MANITOU 160ATJ Articulated - krah me çernjerë
 6
Ankandi

Krah me çernjerë

2007
725 orët

Online: 7d

IMI FM501HP - çekiç hidraulik
 8
Ankandi

Çekiç hidraulik

2019

Online: 10d

IMI FM501 - çekiç hidraulik
 10
Ankandi

Çekiç hidraulik

2019

Online: 10d

ATLAS COPCO XAS45DD S/A - kompresor ajri
 16
Ankandi

Kompresor ajri

1992

Online: 17d

 Hydraulic - tranxha demolimi
 13
Ankandi

Tranxha demolimi

Online: 17d

VOLKSWAGEN GOLF - vetura
 16
Ankandi

Vetura

2014
117 266 km

Online: 17d

Trego të gjitha ofertat (134)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso
Mesazhi u dërgua.