RL Leible Nutzfahrzeuge OHG nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Aktivitetet
Leasing, Dorëzim, Zhdoganimi
Faqja e internetit
Vendndodhja
Gjermani, Kehl-Neumühl
Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:30E Hënë - E Premte
08:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:07:07
Personat e kontaktit
Boris Lepp
Deutsch, English, Русский
Robert Nübel
Deutsch, English
Jakob Bimmerle
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
4.7
100 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
DAF XF 480 SSC*Standklima*Alcoafelgen*Nebenantrieb*  - Gjysmë-kamion
smart_displaycamera_alt 23
48 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
372503 km
4x2
Euro 6
483 hp
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 1d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
Elektrike
Jungheinrich EFG320*Duplex*4,5m Hub* UVV bis 05.2024  - Pirun ngritës
smart_displaycamera_alt 17
13 990 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun ngritës

2014
elektro
5817 orët
Lartësia e ngritjes: 4500 mm
Kapaciteti ngritës: 2000 kg

Botuar: 2d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
MAN 26.480*6x4BL*Getreide Kipper * TOP  - Kamion vetëshkarkues
smart_displaycamera_alt 30
71 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2016
390169 km
6x4
Euro 6
480 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
MAN 26.480*6x4BL*Getreide Kipper * TOP  - Kamion vetëshkarkues
smart_displaycamera_alt 30
71 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2016
390169 km
6x4
Euro 6
480 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
Scania R 580LB6x4HNB*Kurzholz*Kesla Kran*EXTE Rungen*  - Kamion me vinç, Kamion për transport druri
smart_displaycamera_alt 21
79 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me vinç, Kamion për transport druri

2016
627339 km
6x4
Euro 6
581 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
MAN TGS26.480 6x4H2 *Hydrodrive *Palfinger-Kran*  - Kamion për transport druri, Kamion me vinç
smart_displaycamera_alt 14
41 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion për transport druri, Kamion me vinç

2014
717654 km
6x4
Euro 5
480 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
MAN TGS26.480 6x4H2 *Hydrodrive *Palfinger-Kran*  - Kamion me vinç, Kamion për transport druri
smart_displaycamera_alt 14
41 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me vinç, Kamion për transport druri

2014
717654 km
6x4
Euro 5
480 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
Scania R 580LB6x4HNB*Kurzholz*Kesla Kran*EXTE Rungen*  - Kamion për transport druri, Kamion me vinç
smart_displaycamera_alt 21
79 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion për transport druri, Kamion me vinç

2016
627339 km
6x4
Euro 6
581 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
MAN 26.480*6x4BL*Getreide Kipper * TOP  - Kamion vetëshkarkues
smart_displaycamera_alt 30
71 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2016
390169 km
6x4
Euro 6
480 hp
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 3d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
Lück SKF35 *50m³ Großraum Kippmulde /Getreideschieber  - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
smart_displaycamera_alt 17
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27180 kg
Pesha bruto: 35000 kg

Botuar: 5d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

2
Gjermani
Trego të gjitha ofertat(188)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.