RL Leible Nutzfahrzeuge OHG nga Gjermani, 228 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Aktivitetet
Leasing, Dorëzim, Zhdoganimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Kehl-Neumühl
Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:30E Hënë - E Premte
08:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:22:37
Personat e kontaktit
Boris Lepp
Deutsch, English, Русский
Robert Nübel
Deutsch, English
Jakob Bimmerle
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
4.7
118 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
2011366481 km8x4Euro 5480 hpPesha bruto: 32000 kg
Gjermani, Kehl-Neumühl
Renault T 460 Comfort*Intarder*Standklima*2 Tanks*ACC* - Gjysmë-kamion: foto 1
Renault T 460 Comfort*Intarder*Standklima*2 Tanks*ACC* - Gjysmë-kamion: foto 2
Renault T 460 Comfort*Intarder*Standklima*2 Tanks*ACC* - Gjysmë-kamion: foto 3
Renault T 460 Comfort*Intarder*Standklima*2 Tanks*ACC* - Gjysmë-kamion: foto 4
Renault T 460 Comfort*Intarder*Standklima*2 Tanks*ACC* - Gjysmë-kamion: foto 5
2016753492 km4x2Euro 6469 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Kehl-Neumühl
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me vinç: foto 1
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me vinç: foto 2
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me vinç: foto 3
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me vinç: foto 4
MAN TGS 35.480 8x4-4BL*Palfinger PK50002EH*Seilwinde - Kamion me vinç: foto 5
2011366481 km8x4Euro 5480 hpPesha bruto: 32000 kg
Gjermani, Kehl-Neumühl
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Kamion kabinë-shasi: foto 1
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Kamion kabinë-shasi: foto 2
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Kamion kabinë-shasi: foto 3
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Kamion kabinë-shasi: foto 4
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Kamion kabinë-shasi: foto 5
2017698105 km6x2Euro 6449 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Kehl-Neumühl
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Mercedes-Benz Actros2545L*SDG-Aufbau 2 Höhen*Retarder*Navi*

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2017698105 km6x2Euro 6449 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 3dNumri i referencës 0208324

29 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 996 877 ALL
 • ≈ 31 968 USD
2017698105 km6x2Euro 6449 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25*

Gjysmë rimorkio me tendë
20183-aksNgarkesa e dobishme: 32900 kgPesha bruto: 39000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 5dNumri i referencës 0526024

13 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 393 197 ALL
 • ≈ 14 861 USD
20183-aksNgarkesa e dobishme: 32900 kgPesha bruto: 39000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS*

Gjysmë-kamion
2016564870 km4x2Euro 6469 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 5dNumri i referencës 0626624

33 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 397 797 ALL
 • ≈ 36 244 USD
2016564870 km4x2Euro 6469 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Kamion kabinë-shasi: foto 1
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Kamion kabinë-shasi: foto 2
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Kamion kabinë-shasi: foto 3
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Kamion kabinë-shasi: foto 4
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Kamion kabinë-shasi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM*

Kamion kabinë-shasi
2015289415 km6x2Euro 6441 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 7dNumri i referencës 0627024

28 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 896 647 ALL
 • ≈ 30 899 USD
2015289415 km6x2Euro 6441 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2014599685 km6x2Euro 6441 hpPesha bruto: 25500 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 7dNumri i referencës 0312822 + 0627324

17 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 754 025 ALL
 • ≈ 18 710 USD
2014599685 km6x2Euro 6441 hpPesha bruto: 25500 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima*

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2012678776 km4x2Euro 5408 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Botuar: 7dNumri i referencës 1161222

19 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 994 577 ALL
 • ≈ 21 276 USD
2012678776 km4x2Euro 5408 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(228)
t1 test dealer - RL Leible Nutzfahrzeuge OHG
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.