Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Faqja e internetit
http://www.roher.at
Vendndodhja
Austri, 3250 Wieselburg
Gewerbepark Haag 1, AT-3250 Wieselburg, Austria
Ofertat e fundit
New Holland 654  - dengmbledhëse e rrumbullakët
 5
8 500 EUR

Dengmbledhëse e rrumbullakët

1998

Online: 18orë 41min

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Mammut TM 150  - përzierës betoni
 7
Pyet për çmimin

Përzierës betoni

E re

Online: 18orë 41min

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Massey Ferguson 4255-4 KL  - traktor me goma
 8
27 900 EUR

Traktor me goma

1998
5 000 orët
95 hp

Online: 18orë 41min

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Fendt 930 Vo Vario  - traktor me goma
 9
92 000 EUR

Traktor me goma

2012
8 288 orët
299 hp

Online: 18orë 41min

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Krone Comprima V150XC  - dengmbledhëse e rrumbullakët
 15
16 900 EUR

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2007

Online: 18orë 41min

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Reform 216S  - korrëse bari i kopshtit
 4
1 900 EUR

Korrëse bari i kopshtit

Online: 3d

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Holzknecht HS 940  - pajisje pylltarie
 3
500 EUR

Pajisje pylltarie

Online: 3d

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Valtra N174 Direct (Stufe V)  - traktor me goma
 11
Pyet për çmimin

Traktor me goma

2020
400 orët
165 hp

Online: 7d

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Fendt 514 Vario  - traktor me goma
 1
96 000 EUR

Traktor me goma

2017
2 000 orët
156 hp

Online: 10d

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Claas Axion 870 C-Matic  - traktor me goma
 20
133 000 EUR

Traktor me goma

2018
900 orët
Pesha neto: 10 800 kg
295 hp

Online: 13d

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Austri, 3250 Wieselburg

Trego të gjitha ofertat (137)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Anton Roher Gesellschaft m.b.H.
Mesazhi u dërgua.