SIA "RULINGS"

SIA "RULINGS"

Vendndodhja
Letoni, Cēsis
Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia
Ofertat e fundit
JOHN DEERE 3235C - korrëse bari i kopshtit
 17
5 300 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari i kopshtit

1 940 km
41 hp

Online: 2m 3d

SIA "RULINGS"

Letoni, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia

ATLAS-CAPCO VT-4-EL - kompresor ajri
 12
2 500 EUR
Çmimi neto

Kompresor ajri

Online: 2m 3d

SIA "RULINGS"

Letoni, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia

ASBRINK EIKER FP-25C1 - kompresor ajri
 10
2 500 EUR
Çmimi neto

Kompresor ajri

E re
2020
28 hp

Online: 2m 3d

SIA "RULINGS"

Letoni, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia

ID Sweden

TCM BOBCAT 607 - fadromë me drejtim nga ruspa
 15
8 700 EUR
Çmimi neto

Fadromë me drejtim nga ruspa

2007
3 500 orët
Ngarkesa e dobishme: 800 kg

Online: 4m 23d

SIA "RULINGS"

Letoni, Cēsis

RENAULT TRAFIC - furgon
 20
4 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2008
222 000 km
Dizel
115 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 029 kg
Pesha bruto: 2 960 kg

Online: 4m 23d

SIA "RULINGS"

Letoni, Cēsis

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SIA "RULINGS"
Mesazhi u dërgua.