Sarwary Omnibushandel KG
Sarwary Omnibushandel KG
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Galeri

Sarwary Omnibushandel KG

Faqja e internetit
www.sarwary.de
Vendndodhja
Gjermani, Hamburg
Billbrookdeich 203, 22113 Hamburg, Germany
Personat e kontaktit
Damian Sawarani
English
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Cobus 2700 S/Airport /Flughafenbus/Terminalbus  - autobus
 20
49 900 EUR
Çmimi neto

Autobus, pajisje mbështetëse e avionit në tokë

2003
42 075 km
Numri i ndenjëseve: 17

Online: 18orë 46min

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 2

Setra 415 GT/51 Sitze/EURO 5/Klima/525.000 KM/TÜV NEU/  - autobus urban
 20
43 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2008
544 250 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 18orë 47min

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 3

Setra 417 GT HD/55 Sitze/EURO 5/Klima/WC/416 HDH/Lift/  - autobus urban
 20
49 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2010
776 403 km
Numri i ndenjëseve: 55

Online: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 21

Setra 317 UL-GT/Klima/6 Gang/65 Sitz/Tüv:12.2020/Euro3  - autobus suburban
 20
12 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2002
923 271 km
Numri i ndenjëseve: 65

Online: 2d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 16

Mercedes-Benz O 515 Sprinter CDI/20 Sitze/Klima/518/Sunset/616  - minibus
 20
12 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
660 972 km
Numri i ndenjëseve: 20

Online: 3d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 19

Mercedes-Benz 0 316 Sprinter CDI/14 Sitze/Klima/EURO 5 EEV/516  - minibus
 20
12 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2012
244 600 km
Numri i ndenjëseve: 14

Online: 3d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 1

Ford Transit TDCI Trend/17 Sitze/Klima/Elektrisch Tür  - minibus
 20
5 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
222 064 km
Numri i ndenjëseve: 17

Online: 6d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 9

Mercedes-Benz O 814 D Vario/ 30 Sitze/ 614/ 6 Gang/Teamstar  - autobus urban
 20
7 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

1999
537 305 km
Numri i ndenjëseve: 30

Online: 7d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 20

Setra 412 UL /EURO 5/Klima/original 185.245 KM/TÜV NEU  - autobus urban
 20
52 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2009
185 245 km
Numri i ndenjëseve: 39

Online: 7d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 14

Mercedes-Benz O 580 16 RHD M/Travego/ 56 Sitze Luxus/ EURO 5/  - autobus urban
 20
59 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2008
645 680 km
Numri i ndenjëseve: 56

Online: 8d

Sarwary Omnibushandel KG

Gjermani, Hamburg

ID 500

Trego të gjitha ofertat (22)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Sarwary Omnibushandel KG
Mesazhi u dërgua.