SAS GST
Më shumë se 1 vit me Truck1

SAS GST

 Qira
Vendndodhja
Francë, PARIS
142 RUE DE RIVOLI 75001 PARIS 01, France
Ofertat e fundit
Renault PREMIUM  - gjysmë-kamion
 8
9 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
790 406 km
4x2

Online: 1m 3d

SAS GST

Francë, PARIS

DAF XF 460  - gjysmë-kamion
 8
18 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
893 247 km
4x2

Online: 1m 3d

SAS GST

Francë, PARIS

DAF XF 460  - gjysmë-kamion
 11
22 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
900 000 km
8x8

Online: 1m 10d

SAS GST

Francë, PARIS

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SAS GST
Mesazhi u dërgua.