KRONE Used
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
K
Krone shitës i autorizuar

KRONE Used

Faqja e internetit
www.krone-used.com
Orari i punës
08:00-16:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Danimarkë, Padborg
Kilen 5, 6330 Padborg, Denmark
Personat e kontaktit
Thomas Jensen
Deutsch, Dansk, English
Frederik Nielsen
Deutsch, Dansk, English
Nadja Mulvad
Dansk, English, Русский
Ofertat e fundit
Schmitz REEFER - gjysmërimorkio frigorifer
 10
15 500 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2012
3-aks

Online: 1m 7d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

  - gjysmërimorkio me perde anësore
 12
3 900 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2004
1-aks

Online: 2m 11d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0KE9409

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 11
3 100 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2007
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 2m 16d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0366779

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 12
3 300 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0411287

Krone CURTAINSIDER - gjysmërimorkio me perde anësore
 11
2 900 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2006
3-aks

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID WKESDP27061284074

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 11
3 300 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0411244

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 12
3 300 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0400811

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 11
3 300 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
3-aks
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0423682

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 10
3 300 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0423964

Krone Profi Liner - gjysmërimorkio me perde anësore
 12
3 300 EUR

Gjysmërimorkio me perde anësore

2008
3-aks
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 2m 22d

KRONE Used

K

Danimarkë, Padborg

ID F0424084

Trego të gjitha ofertat (50)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te KRONE Used
Mesazhi u dërgua.