Scanlift as

Scanlift as

Telefonat
Vendndodhja
Norvegji, Oslo
Ringeriksveien 243 P.O.Box 115 1340 SKUI Norway
Ofertat e fundit
SCANLIFT/XILIN NY CQD15R  - stivosës
 3
8 085 EUR

Stivosës

2020
Elektro
1 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 29d

Scanlift as

Norvegji, Norwegen, Skui, Bærum

SCANLIFT/XILIN CBD15W-LIX CBD15W-LIX  - pirun paletash
 8
1 217 EUR

Pirun paletash

2020
Elektro
Lartësia e ngritjes: 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 29d

Scanlift as

Norvegji, Norwegen, Sandvika

FORLOAD H928M  - fadromë me goma
 10
16 253 EUR

Fadromë me goma

2019
103 hp

Online: 7m 4d

Scanlift as

Norvegji, SKUI

Hanksugi Diverse  - gomat
 7
159 EUR

Gomat për kamioni

2019

Online: 7m 4d

Scanlift as

Norvegji, Sandvika

Scanlift UMR10000  - kokë
 6
10 617 EUR

Kokë për pajisje për trajtimin e materialeve

2019

Online: 11m 28d

Scanlift as

Norvegji, Norwegen

Carter CT18-6L  - miniekskavator
 4
12 169 EUR

Miniekskavator

2019
20 hp

Online: 11m 28d

Scanlift as

Norvegji, Norwegen

MAXIMA Pelarlyft for tunge fordon ML4030  - makineri ndërtimi
 7
9 801 EUR

Makineri ndërtimi

2019
Ngarkesa e dobishme: 30 000 kg

Online: 1v

Scanlift as

Norvegji, SANDVIKA

Maximal FD35-C4WV3 4*4 TERRENG/VINTER  - ngarkues me pirun
 13
26 951 EUR

Ngarkues me pirun

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 350 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 1v 2m

Scanlift as

Norvegji, Skui

Maximal FDR JM  - pajisje për trajtimin e materialeve
 3
Pyet për çmimin

Pajisje për trajtimin e materialeve

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 6 500 mm

Online: 1v 3m

Scanlift as

Norvegji, Norwegen

MAXIMA MIT MLDJ250  - pajisje magazine
 11
31 035 EUR

Pajisje magazine

2019

Online: 1v 3m

Scanlift as

Norvegji, Norwegen

Trego të gjitha ofertat (21)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Scanlift as
Mesazhi u dërgua.