Van Dun Bedrijfswagens

Van Dun Bedrijfswagens

 Leasing
Telefonat
Faqja e internetit
http://www.autohuisschiedam.nl
Orari i punës
10:00-17:30 E Hënë - E Premte
10:00-16:30 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, 3125 AR Schiedam
Industrieweg 18 3144 CH MAASSLUIS
Ofertat e fundit
CITROEN Berlingo 1.6 HDI 600 First - furgon
 9
1 990 EUR

Furgon

2008
268 808 km
Dizel
73 hp
Ngarkesa e dobishme: 536 kg

Online: 4m 25d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID 96VXS9

OPEL Combo 2.0 CDTi L2H1 - furgon
 20
5 990 EUR

Furgon

2012
172 884 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
132 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 270 kg

Online: 4m 29d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID 5VVS60

RENAULT Trafic 1.9 dCi L2 H1 marge - furgon
 13
990 EUR

Furgon

2005
266 624 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
99 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 239 kg

Online: 4m 29d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID 23BTBV

OPEL Vivaro 20 cdti l1 - furgon
 16
7 490 EUR

Furgon

2014
146 253 km
Dizel
112 hp

Online: 4m 29d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID V427PD

VOLKSWAGEN Transporter 2.0 TDI L2H1 DC Trendline - furgon
 20
8 990 EUR

Furgon, kamioncine dopio kabinë

2012
277 895 km
Dizel
100 hp
Ngarkesa e dobishme: 967 kg

Online: 5m 6d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID 9VTL61

MITSUBISHI Outlander 2.0 Sport 4WD - veturë
 18
2 990 EUR

Veturë

2004
165 320 km

Online: 5m 6d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID 50NXLV

VOLKSWAGEN Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT Trendline - furgon
 20
7 290 EUR

Furgon

2016
157 882 km
Dizel
73 hp
Ngarkesa e dobishme: 776 kg

Online: 5m 6d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID VX582R

TOYOTA Dyna 150 3.0 D- 4D - kamion vagonetë
 20
8 890 EUR

Kamion vagonetë

2008
161 235 km
107 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 710 kg
Pesha bruto: 4 150 kg

Online: 5m 16d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID 97VNK4

VOLKSWAGEN Crafter 35 2.0 TDI L3H3 Highline 140 pk - furgon
 16
16 890 EUR

Furgon

2017
192 792 km
Dizel
138 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 418 kg

Online: 5m 20d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID V965HD

FORD Transit 280M 2.2 TDCI HD DC 125 PK TREND - furgon
 20
5 990 EUR

Furgon

2013
296 348 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
123 hp
Ngarkesa e dobishme: 955 kg
Pesha bruto: 2 817 kg

Online: 5m 27d

Van Dun Bedrijfswagens

Holandë, Schiedam

ID VD856D

Trego të gjitha ofertat (64)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Van Dun Bedrijfswagens
Mesazhi u dërgua.