Sensenberger Agrar-Technik nga Austri, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Sensenberger Agrar-Technik

Aktivitetet
Dorëzim, Zhdoganimi, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
Vendndodhja
Austri, Eberschwang
Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Shih hartën
Orari i punës
08:00-12:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:07:36
Personat e kontaktit
person
Margarete Sensenberger
Deutsch, English, Italiano, Polski
Georg Sensenberger
Deutsch, English, Français, Italiano, Polski
Tobias Sensenberger
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
4.6
24 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300  - Mbjellëse e kombinuar në radhë
camera_alt 27
10 990 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

Botuar: 1d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Krone Comprima V 150 XC  - Dengmbledhëse e rrumbullakët
camera_alt 14
26 900 EUR

Dengmbledhëse e rrumbullakët

Botuar: 2d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung  - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
camera_alt 30
25 900 EUR

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

E re
2023
Pesha neto: 4000 kg

Botuar: 2d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ  - Rimorkio vetëshkarkuese
camera_alt 25
28 900 EUR

Rimorkio vetëshkarkuese

2022

Botuar: 3d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Schuitemaker Einachskipper  - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
camera_alt 13
3 500 EUR

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

Botuar: 4d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Metal-Fach T 019/1KP-18 to.-NEU  - Barkthyese
camera_alt 22
Pyet për çmimin

Barkthyese

E re

Botuar: 4d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Palaz 16t Tandem 3-Seitenkipper-Schotterklappe-NEU  - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
camera_alt 22
Pyet për çmimin

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

E re
Pesha neto: 4000 kg
Ngarkesa e dobishme: 12000 kg

Botuar: 5d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Moreni Kreiselegge Compact 3000-NEU  - Lesë
camera_alt 28
Pyet për çmimin

Lesë

E re

Botuar: 5d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Ozdoken Pertum 250 S-Doppelscheibe-NEU  - Mbjellëse në radhë
camera_alt 22
Pyet për çmimin

Mbjellëse në radhë

E re

Botuar: 8d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Samasz AlpS 301-Vollausstattung-NEU  - Thikë për Mjet bujqësor/ Special
camera_alt 20
Pyet për çmimin

Thikë për Mjet bujqësor/ Special

E re

Botuar: 9d

Sensenberger Agrar-Technik

3
Austri
Trego të gjitha ofertat(370)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.