Sensenberger Agrar-Technik nga Austri, 394 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Sensenberger Agrar-Technik

Aktivitetet
Dorëzim, Zhdoganimi, Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Austri, Eberschwang
Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Shih hartën
Orari i punës
08:00-12:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:22:56
Personat e kontaktit
Margarete Sensenberger
Deutsch, English, Italiano, Polski
Georg Sensenberger
Deutsch, English, Français, Italiano, Polski
Tobias Sensenberger
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
4.5
25 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Metal-Fach 16 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 1
Metal-Fach 16 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 2
Metal-Fach 16 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 3
Metal-Fach 16 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 4
Metal-Fach 16 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 5
E rePesha neto: 4000 kgNgarkesa e dobishme: 12000 kg
Austri, Eberschwang
Farmi AKTION-FT 9 - CR 57-Rückewagen-12 to.-7,50m-NEU - Rimorkio pylltarie: foto 1
Farmi AKTION-FT 9 - CR 57-Rückewagen-12 to.-7,50m-NEU - Rimorkio pylltarie: foto 2
Farmi AKTION-FT 9 - CR 57-Rückewagen-12 to.-7,50m-NEU - Rimorkio pylltarie: foto 3
Farmi AKTION-FT 9 - CR 57-Rückewagen-12 to.-7,50m-NEU - Rimorkio pylltarie: foto 4
Farmi AKTION-FT 9 - CR 57-Rückewagen-12 to.-7,50m-NEU - Rimorkio pylltarie: foto 5
E re2024Ngarkesa e dobishme: 9000 kg
Austri, Eberschwang
Agro-Masz Runner 30 + SP 230-Aktion-NEU - Kultivator: foto 1
Agro-Masz Runner 30 + SP 230-Aktion-NEU - Kultivator: foto 2
Agro-Masz Runner 30 + SP 230-Aktion-NEU - Kultivator: foto 3
Agro-Masz Runner 30 + SP 230-Aktion-NEU - Kultivator: foto 4
Agro-Masz Runner 30 + SP 230-Aktion-NEU - Kultivator: foto 5
E re
Austri, Eberschwang
Metal-Fach T 755- 18 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 1
Metal-Fach T 755- 18 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 2
Metal-Fach T 755- 18 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 3
Metal-Fach T 755- 18 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 4
Metal-Fach T 755- 18 to. Tandemkipper-NEU - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues: foto 5
E re2024
Austri, Eberschwang
Ofertat e fundit
Metal-Fach RN 562-Bergprofi-Ballenpresse - Dengmbledhëse e rrumbullakët: foto 1
Metal-Fach RN 562-Bergprofi-Ballenpresse - Dengmbledhëse e rrumbullakët: foto 2
Metal-Fach RN 562-Bergprofi-Ballenpresse - Dengmbledhëse e rrumbullakët: foto 3
Metal-Fach RN 562-Bergprofi-Ballenpresse - Dengmbledhëse e rrumbullakët: foto 4
Metal-Fach RN 562-Bergprofi-Ballenpresse - Dengmbledhëse e rrumbullakët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Metal-Fach RN 562-Bergprofi-Ballenpresse

Dengmbledhëse e rrumbullakët
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Botuar: 3d

24 900EUR

 • ≈ 2 495 727 ALL
 • ≈ 26 622 USD
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Kontakto shitësin
Celli Lothar 280 + APV PS 300-Umkehrfräse - Mbjellëse e kombinuar në radhë: foto 1
Celli Lothar 280 + APV PS 300-Umkehrfräse - Mbjellëse e kombinuar në radhë: foto 2
Celli Lothar 280 + APV PS 300-Umkehrfräse - Mbjellëse e kombinuar në radhë: foto 3

Celli Lothar 280 + APV PS 300-Umkehrfräse

Mbjellëse e kombinuar në radhë
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Kontakto shitësin
SAT 1166 Hoflader-Neumaschine - Ngarkues i artikuluar: foto 1
SAT 1166 Hoflader-Neumaschine - Ngarkues i artikuluar: foto 2
SAT 1166 Hoflader-Neumaschine - Ngarkues i artikuluar: foto 3
SAT 1166 Hoflader-Neumaschine - Ngarkues i artikuluar: foto 4
SAT 1166 Hoflader-Neumaschine - Ngarkues i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

SAT 1166 Hoflader-Neumaschine

Ngarkues i artikuluar
E re202426 hp
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Botuar: 3d
Pyet për çmimin
E re202426 hp
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Kontakto shitësin
Ozdoken Pertum 250 S-NEU - Mbjellëse në radhë: foto 1
Ozdoken Pertum 250 S-NEU - Mbjellëse në radhë: foto 2
Ozdoken Pertum 250 S-NEU - Mbjellëse në radhë: foto 3
Ozdoken Pertum 250 S-NEU - Mbjellëse në radhë: foto 4
Ozdoken Pertum 250 S-NEU - Mbjellëse në radhë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Ozdoken Pertum 250 S-NEU

Mbjellëse në radhë
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Botuar: 4d
Pyet për çmimin
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Kontakto shitësin
Metal-Fach Taurus 272/2-18 to. - Shpërndarës plehu: foto 1
Metal-Fach Taurus 272/2-18 to. - Shpërndarës plehu: foto 2
Metal-Fach Taurus 272/2-18 to. - Shpërndarës plehu: foto 3
Metal-Fach Taurus 272/2-18 to. - Shpërndarës plehu: foto 4
Metal-Fach Taurus 272/2-18 to. - Shpërndarës plehu: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Metal-Fach Taurus 272/2-18 to.

Shpërndarës plehu
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Botuar: 4d

53 280EUR

 • ≈ 5 340 254 ALL
 • ≈ 56 965 USD
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Kontakto shitësin
Sukov 4 schar Drehpflug-NEU - Plug: foto 1
Sukov 4 schar Drehpflug-NEU - Plug: foto 2
Sukov 4 schar Drehpflug-NEU - Plug: foto 3
Sukov 4 schar Drehpflug-NEU - Plug: foto 4
Sukov 4 schar Drehpflug-NEU - Plug: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Sukov 4 schar Drehpflug-NEU

Plug
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Botuar: 4d

11 900EUR

 • ≈ 1 192 737 ALL
 • ≈ 12 723 USD
E re
Austri, Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(394)
t1 test dealer - Sensenberger Agrar-Technik
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.