SERDRUG GROUP OÜ
SERDRUG GROUP OÜ
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1

SERDRUG GROUP OÜ

Telefonat
Vendndodhja
Estoni, Kohtla-Järve
Sinivoore 15 30327 Kohla-Jarve Estonia
Ofertat e fundit
 VOLVO VT 2412B - kutia e marsheve
 13
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për autobus

2005
Për modele: VOLVO B12M

Online: 6d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 SCANIA - radiatori
 16
Pyet për çmimin

Radiatori për kamioni

2008
Për modele: SCANIA VEST/ 124
OEM: 1798689, U 2862002

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 SCANIA 1780556(1856816) Mersedes O405. Daf. Neoplan. Man. Volvo - paneli i aparateve
 20
Pyet për çmimin

Paneli i aparateve për autobus

2007
Për modele: SCANIA Omni Link
OEM: 1521.34001.01 VDO D-78062 VS, 1495497 . 110.008.838\003 3016890841. 1188466. УП1750 . 110.008377\017 ВФА 3ps 004393-03 dp784. 724-867-01 В6072 B12B 013048 70329200-2 900079\1-R12 Volvo 1197557 110/008\034\003 VDO 03032614 EG 40\179 110/008\444\003

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 VOLVO 21042597. 20442597. 20569213. 7039502. 20585155 - ecu
 11
Pyet për çmimin

Ecu për autobus

2004
Për modele: VOLVO B12M
OEM: 20442597. 20569213. 20758801. 2108279. 21067821. 21344908

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 SCANIA ohlazhdeniya - pompa e ujit/ termostati
 6
Pyet për çmimin

Pompa e ujit/ termostati për autobus

2008
Për modele: SCANIA VEST Gorizont
OEM: 8497341.9683, A004B301784

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 W 3H 110 . W4B 110.3 0 . G4-130. - kutia e marsheve
 14
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për autobus

1994
Për modele: MERCEDES-BENZ o405 O 350/ MAN
OEM: Doromat 874 AM

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 VOLVO - cilindri hidraulik
 8
Pyet për çmimin

Cilindri hidraulik për autobus

2004
Për modele: VOLVO B12 B7

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 SCANIA - radiatori
 7
Pyet për çmimin

Radiatori për autobus

1999
Për modele: SCANIA 113/ Maxi

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 MERCEDES-BENZ - ecu
 3
Pyet për çmimin

Ecu për autobus

1997
Për modele: NEOPLAN
OEM: D-78052, 1362.01 Version-1.2

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Tallinn

 BOSCH 130821335 - maniveli i dritares së motorit
 5
Pyet për çmimin

Maniveli i dritares së motorit për autobus

1999
Për modele: NEOPLAN Mersedes
OEM: B130135173

Online: 9d

SERDRUG GROUP OÜ

Estoni, Sinivoore 15-50

Trego të gjitha ofertat (300)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SERDRUG GROUP OÜ
Mesazhi u dërgua.