SOLUVAN

Faqja e internetit
www.soluvan-utilitaire.fr
Orari i punës
08:00-18:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Francë, CHAPONNAY
ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France
Ofertat e fundit
Peugeot Peugeot Partner 120 L1 HDI 75 CV - furgon frigorifer
 10
11 500 EUR

Furgon frigorifer

2013
129 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
5 hp

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID CZ208

Citroën Citroën Jumper 2.2 L HDi 120 CV - furgon frigorifer
 11
12 000 EUR

Furgon frigorifer

2010
182 000 km
Dizel
120 hp

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID BC557

Fiat Fiat Doblo 105 CV JTD - furgon frigorifer
 8
6 000 EUR

Furgon frigorifer

2008
237 000 km
Dizel
105 hp

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID CK359

Peugeot Peugeot Expert 1,6L HDI 90 CV - furgon frigorifer
 10
16 500 EUR

Furgon frigorifer

2013
110 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
5 hp

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID CZ186

Peugeot Peugeot Partner 1,6L HDI - furgon frigorifer
 11
23 000 EUR

Furgon frigorifer

2016
86 762 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
5 hp
Ngarkesa e dobishme: 900 kg

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID eh207

Mercedes Mercedes Sprinter 316 CDI - furgon frigorifer
 12
32 000 EUR

Furgon frigorifer

2018
158 722 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
7 hp

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID FA697

Volkswagen Volkswagen Transporter TDI 102 - furgon frigorifer
 11
35 000 EUR

Furgon frigorifer

E re
400 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
7 hp

Online: 4orë 13min

SOLUVAN

Francë, CHAPONNAY

ID BMCN

IVECO DAILY - furgon frigorifer
 11
30 900 EUR

Furgon frigorifer

2017
134 000 km
Dizel
160 hp

Online: 3m 26d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

ID EP552

IVECO DAILY - furgon frigorifer
 11
19 000 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2017
209 000 km
Dizel
160 hp

Online: 3m 28d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

MERCEDES VITO - furgon frigorifer
 11
2 250 EUR

Furgon frigorifer

2011
161 700 km
Dizel
95 hp

Online: 3m 28d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

ID MC89

Trego të gjitha ofertat (20)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SOLUVAN
Mesazhi u dërgua.