SOLUVAN

Telefonat
Faqja e internetit
www.soluvan-utilitaire.fr
Orari i punës
08:00-18:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Francë, CHAPONNAY
ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France
Ofertat e fundit
PEUGEOT PARTNER - furgon frigorifer
 10
11 500 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2013
129 000 km
Dizel
75 hp

Online: 16d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

RENAULT Trafic - furgon frigorifer
 10
15 500 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2013
143 300 km
Ngarkesa e dobishme: 1 075 kg

Online: 2m 5d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

TOYOTA pro Ace - furgon
 12
12 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2017
36 650 km
Dizel
95 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 100 kg

Online: 2m 8d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

PEUGEOT PARTNER - furgon frigorifer
 11
23 000 EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20.00%

Furgon frigorifer

2016
82 762 km
Dizel
100 hp
Ngarkesa e dobishme: 895 kg

Online: 2m 9d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T6 - furgon frigorifer
 11
36 000 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

E re
2019
400 km
Dizel
102 hp
Pesha bruto: 685 kg

Online: 3m 11d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

ID VWN

CITROËN JUMPER - furgon frigorifer
 11
21 500 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2015
172 858 km
Dizel
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 860 kg

Online: 4m 16d

SOLUVAN

Francë, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

ID DP164

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SOLUVAN
Mesazhi u dërgua.