SPRL BORSU

Telefonat
Vendndodhja
Belgjikë, GESVES
RUE BORSU 2 5340 GESVES - Belgium
Personat e kontaktit
Jean Francois DEBARSY
English, Français
Ofertat e fundit
Jadin  - rul bujqësor
 2
3 000 EUR

Rul bujqësor

2000

Online: 26d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Firestone  - rrotat/ gomat
4 000 EUR

Rrotat/ gomat

Online: 3m 26d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Trelleborg  - rrotat/ gomat
 1
7 000 EUR

Rrotat/ gomat

Online: 3m 26d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

John Deere masses 800 kg - kundërpeshë
 3
1 800 EUR

Kundërpeshë për traktor

Online: 3m 26d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Claas LEXION 440 EVOLUTION - autokombajnë
 3
55 000 EUR

Autokombajnë

2003

Online: 5m 1d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

3C France  - bot
 3
5 500 EUR

Bot

2012

Online: 5m 1d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Horsch express 3,5 td - mbjellëse e kombinuar në radhë
 4
25 000 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2012

Online: 5m 1d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Holmer T2 - makinë panxharmbledhëse
 6
24 000 EUR

Makinë panxharmbledhëse

2001
6 500 orët

Online: 5m 8d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Lemken tpw - rul bujqësor
 8
Pyet për çmimin

Rul bujqësor

2008

Online: 5m 8d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Actisol cybelle 400 - plug
 1
Pyet për çmimin

Plug

2020

Online: 5m 22d

SPRL BORSU

Belgjikë, GESVES

Trego të gjitha ofertat (37)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te SPRL BORSU
Mesazhi u dërgua.