KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Telefonat
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, HAELEN
De Giesel 24 6081PH Haelen
KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
Holandë
De Giesel 24, 6081 PH Haelen
KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
Holandë
Beekseweg 7, 5737RC Lieshout
KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
Holandë
Rijksweg 11, 6286AD Wittem
KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
Holandë
Bijsterhuizen 3021, 6604 LP Wijchen
Personat e kontaktit
KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V. - Tom Roodenburg
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands, Polski
Ofertat e fundit
GIANT GRB 750SK COM - kovë për ngarkues
 4
620 EUR
Çmimi neto

Kovë për ngarkues

E re

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LNH20014 - 31527

JOHN DEERE Sneeuw schuif - fryrës bore
 3
Pyet për çmimin

Fryrës bore për mjet bujqësor/special

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-PN19209 - 29910

GIANT Mestvork - fadromë me goma
 2
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

E re
2017

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LN17128 - 25014

 Overige Kilverbak - kovë për ngarkues
 4
Pyet për çmimin

Kovë për ngarkues

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LMH15001 - 21947

 New Nimos Mug 2 - makinë fshirëse e rrugëve
 4
3 299 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

E re

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-PN17289 - 25266

FLIEGL 2300 - fshesë
 3
3 299 EUR
Çmimi neto

Fshesë

E re

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LN18185 - 27389

 Stamec HEFMAST  for skid steer - bashkues i shpejtë
 4
Pyet për çmimin

Bashkues i shpejtë për fadromë me drejtim nga ruspa

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LM19012 - 31215

GIANT G2200E - fadromë me drejtim nga ruspa
 6
Pyet për çmimin

Fadromë me drejtim nga ruspa

E re

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LN19160 - 29772

GIANT G5000 - fadromë me goma
 4
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

E re

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-LN19221 - 31208

 Overige SWE-H/M14-45 - fshesë
 5
Pyet për çmimin

Fshesë

2018

Online: 25d

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

J

Holandë, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen

ID 63121-PG19006 - 26620

Trego të gjitha ofertat (105)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
Mesazhi u dërgua.