TECNOMECCANICA SRL

TECNOMECCANICA SRL

Faqja e internetit
www.tecnomeccanicaformia.it
Vendndodhja
Itali, Torino
Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY
Ofertat e fundit
 Kit motosega ideale per piccole macchine - fashetë
 2
950 EUR

Fashetë

Online: 1m 3d

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

 Pinza Motosega installabile su GRU - fashetë
 4
9 300 EUR

Fashetë

Online: 1m 3d

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

 Pinza per rotoballe fasciate - fashetë
 3
980 EUR

Fashetë për makineri bujqësore

Online: 1m 3d

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

SALZSTREUER SPARGISALE AUTOCARICANTE SP160B - shpërndarës rëre/ kripe
 5
2 265 EUR

Shpërndarës rëre/ kripe për mjet bujqësor/special

E re
2019

Online: 6m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA CARICATORE FORESTALE TFC5100 FORESTAL - pajisje pylltarie
 6
10 400 EUR

Pajisje pylltarie

Online: 1v 3m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Torino

TECNOMECCANICA pinza FORESTALE THL30 - fashetë
 4
420 EUR

Fashetë

Online: 1v 3m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Torino

TECNOMECCANICA PINZA FORESTALE TP175S +ROTORE TR7.5 DBX - pajisje pylltarie
 4
2 100 EUR

Pajisje pylltarie

Online: 1v 3m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Torino

TECNOMECCANICA PINZA FORESTALE PER ESCAVATORE TP120 PROFESSIONAL - fashetë
 4
1 250 EUR

Fashetë

Online: 1v 3m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Torino

TECNOMECCANICA PINZA CON MOTOSEGA PER TELESCOPICI - pajisje pylltarie
 5
Pyet për çmimin

Pajisje pylltarie

Online: 1v 3m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Torino

TECNOMECCANICA SPANDICALCE SPC160B - kokë
 1
4 868 EUR

Kokë për makineritë e tjera

Online: 1v 3m

TECNOMECCANICA SRL

Itali, Torino

Trego të gjitha ofertat (37)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TECNOMECCANICA SRL
Mesazhi u dërgua.