LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

Faqja e internetit
http://www.timmermanbv.nl/
Orari i punës
07:30-17:00 E Hënë - E Premte
08:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, WIERDEN
Rijssensestraat 1207642 NM Wierden(Region: Overijssel)Netherlands
Ofertat e fundit
 Adapter New Holland Naar Euro - bashkues i shpejtë
 4
730 EUR

Bashkues i shpejtë për makineri bujqësore

Online: 1d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 103838

 Trelleborg 600-65R30 & 710-80R42 Banden - rrotat/ gomat
 7
1 250 EUR

Rrotat/ gomat për traktor

Online: 1d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 105852

 Imants 45-290 Spitmachine - pajisje për lirimin e tokës
 6
5 500 EUR

Pajisje për lirimin e tokës

1988

Online: 1d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 4213256

 Strautmann BVW Blokkenwagen - vagon për përzierjen e foragjereve
 17
1 800 EUR

Vagon për përzierjen e foragjereve

2004

Online: 1d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 4254496

 Delvano Eurotrac 5000 Veldpsuit - spërkatës i vetëlëvizshëm
 11
Pyet për çmimin

Spërkatës i vetëlëvizshëm

Online: 5d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 4745019

 New Holland T4050F - traktor me goma
22 000 EUR

Traktor me goma

2012
5 840 orët
97 hp

Online: 5d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 4258769

 New Holland 548 Pers Wikkelaar Combinatie - dengmbledhëse e rrumbullakët
 11
12 500 EUR

Dengmbledhëse e rrumbullakët, mbështjellëse dengjesh

Online: 5d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 100322

 New Holland T7.170 AC - traktor me goma
 13
66 000 EUR

Traktor me goma

2015
2 800 orët

Online: 5d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 105704

 Strautmann Giga Vitesse CFS3601 Opraapwagen - vagon vetëngarkues
 15
54 000 EUR

Vagon vetëngarkues

2012

Online: 8d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 102022

 Kuhn Rauch MDS901 Kunstmeststrooier - shpërndarës plehu kimik
 4
1 350 EUR

Shpërndarës plehu kimik

1998

Online: 8d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Holandë, WIERDEN

ID 4244085

Trego të gjitha ofertat (403)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.
Mesazhi u dërgua.