TIP Trailer Services | Denmark
TIP Trailer Services | Denmark
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1

TIP Trailer Services | Denmark

 Leasing
 Qira
Telefonat
Faqja e internetit
http://www.tip-sales.com
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Danimarkë, Padborg
Plantagevej 8, 6330, Padborg, Denmark
Personat e kontaktit
Birgitte van Leeuwen
Dansk, English
Ofertat e fundit
Krone Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
18 000 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2013
3-aks

Online: 12orë 15min

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Renders Chassis - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 4
2 800 EUR

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2006
3-aks

Online: 12orë 15min

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Närko Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
22 750 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2012
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Schmitz Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
16 750 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2012
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Krone Flat - gjysmërimorkio me platformë
 4
5 250 EUR

Gjysmërimorkio me platformë

2012
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Närko Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
22 750 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2012
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Schmitz Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
17 750 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2013
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Krone Chassis - transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme
 3
3 500 EUR

Transportjer kontejnerësh/ gjysmërimorkio me karroceri të çmontueshme

2006
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Tilst DK-8381 Tilst Grydhoejparken 20

Krone Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
18 000 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2013
3-aks

Online: 1d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Schmitz Reefer - gjysmërimorkio frigorifer
 4
12 750 EUR

Gjysmërimorkio frigorifer

2011
3-aks

Online: 3d

TIP Trailer Services | Denmark

6

Danimarkë, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Trego të gjitha ofertat (108)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TIP Trailer Services | Denmark
Mesazhi u dërgua.