TKC GmbH
Gjermani, Hude - Altmoorhausen
I besueshëm
13 Më shumë se 13 vjet me Truck1
M Mercedes-Benz shitës i autorizuar
TKC GmbH
I besueshëm
13
Më shumë se 13 vjet me Truck1
M
Mercedes-Benz shitës i autorizuar

TKC GmbH

Gjermani, Hude - Altmoorhausen
Faqja e internetit
Vendndodhja
An der Autobahn 6, 27789 Hude - Altmoorhausen, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Vito 116 CDI lang Klima Hecktüren silber #59T314  - furgon
 17
21 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
18 200 km
163 hp

Online: 1d

ID 59T314-P

Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI/43 Maxi KLIMA 7G-Tronic #79T295  - furgon
 4
29 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
31 900 km
190 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

ID 79T295-L Kasten hoch lang

Mercedes-Benz V 220 d Extralang Avantgarde 8-Sitze LED #59T316  - minibus
 20
33 950 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
41 825 km

Online: 1d

ID #59T316.P

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/43 Maxi Klima AHK 3,5t #79T319  - furgon
 20
20 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
32 966 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

ID 79T319-L Kasten

Mercedes-Benz Vito 116 CDI lang Klima Hecktüren silber #59T314  - furgon
 17
21 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
18 200 km
163 hp
Pesha bruto: 2 800 kg

Online: 1d

ID 59T314-L

Mercedes-Benz V 220 d Avantgarde XXL 8-Sitze LED+Navi #59T315  - minibus
 20
34 286 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
39 716 km

Online: 1d

ID 59T315-P

Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI/43 Maxi KLIMA 7G-Tronic #79T295  - furgon
 4
29 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
31 900 km
190 hp

Online: 1d

ID 79T295-P

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/43 Maxi Klima AHK 3,5t #79T319  - furgon
 20
20 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
32 966 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

ID 79T319-L Kasten hoch lang

Mercedes-Benz Vito 116 Tourer PRO Extralang 8-Sitzer #59T313  - minibus
 16
16 800 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
52 860 km

Online: 1d

ID #59T313.P

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/4325 Spier Koffer LBW #79T323  - furgon
 20
25 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2018
62 872 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

ID #79T323.L1

Trego të gjitha ofertat (102)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TKC GmbH
Mesazhi u dërgua.