TKC GmbH
I besueshëm
13
Më shumë se 13 vjet me Truck1
M
Mercedes-Benz shitës i autorizuar

TKC GmbH

Faqja e internetit
www.tkc.de
Vendndodhja
Gjermani, Hude - Altmoorhausen
An der Autobahn 6, 27789 Hude - Altmoorhausen, Germany
Ofertat e fundit
Ford Transit 350 L4H3 TDCI Express-Line 170PS #20T067  - furgon
 20
16 800 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2018
21 050 km
Dizel
170 hp

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID #20T067.P

Ford Transit 350 L4H3 TDCI Express-Line 170PS #20T067  - furgon
 20
16 800 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2018
21 050 km
Dizel
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID #20T067.L1

Mercedes-Benz Vito 116 CDI extra. Mixto 5-Sitzer Klima #50T072  - furgon
 18
17 800 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2016
84 690 km
Dizel
163 hp

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID 50T072-P

Ford TRANSIT 350 TDCI L4H3 EXPRESS-LINE PLUS #20T068  - furgon
 1
18 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2019
22 560 km
Dizel
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID #20T068.L1

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/36 Mixto 6-Sitzer KLIMA #70T062  - minibus
 20
39 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

E re
2019
27 km

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID #70T062.L2

Ford Transit 350 L4H3 TDCI Express-Line KLIMA #20T070  - furgon
 15
15 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2018
47 001 km
Dizel
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID 20T070-L Kasten

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/36 Mixto 6-Sitzer KLIMA #70T062  - furgon
 20
39 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2019
27 km
Dizel
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID #70T062.L1

Ford Transit 350 L4H3 TDCI Express-Line KLIMA #20T070  - furgon
 15
15 500 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2018
47 001 km
Dizel
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID 20T070-L Kasten hoch lang

Mercedes-Benz Vito 116 CDI lang Hecktüren Klima Audio15#50T063  - furgon
 15
19 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2018
28 400 km
Dizel
163 hp
Pesha bruto: 2 800 kg

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID 50T063-L Kasten

Mercedes-Benz Vito 116 CDI lang Hecktüren Klima Audio15#50T063  - furgon
 15
19 400 EUR
Çmimi neto

Furgon

E re
2018
28 400 km
Dizel
163 hp

Online: 8d

TKC GmbH

13 M

Gjermani, Hude - Altmoorhausen

ID 50T063-P

Trego të gjitha ofertat (78)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TKC GmbH
Mesazhi u dërgua.