TMK Omnibus&Truck
TMK Omnibus&Truck
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1
Galeri

TMK Omnibus&Truck

Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Renchen
Carl-Benz- Straße 15b 77871 Renchen Deutschland
Personat e kontaktit
Nikolay Mishchenko
Deutsch, English, Français, Lietuvių, Polski, Русский
Ofertat e fundit
Vanhool T915/SC 2/CL/TL/Euro 3 - autobus suburban
 20
11 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
224 198 km

Online: 2d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Yutong/ZK6129H/Euro5/Klima/ - autobus suburban
 20
34 990 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2013
153 950 km

Online: 5d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Irisbus SFR160/Crossway/ Recreo/Rückfahrkame/Klima/Euro4 - autobus suburban
 17
21 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2007
687 211 km

Online: 5d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

King Long Yutong/ZK6129H/Euro5/Klima/ - autobus urban
 20
34 990 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2013
153 950 km

Online: 5d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Volvo Carrrus/B13R/9700 H/Klima/WC/Euro5 - autobus urban
 20
92 990 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2016
493 234 km

Online: 19d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Irisbus Axer ,Recreo , Klima , Euro 3, 6-Gang - autobus suburban
 16
15 499 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
273 371 km

Online: 19d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Irisbus Iliade GTX/Euro3/Klima/MIT NEU MOTOR 20.000 Km - autobus urban
 18
17 990 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2003
934 568 km

Online: 23d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Irisbus Iliade GTX/Euro3/Klima/Schalt. - autobus urban
 18
16 499 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2003
883 004 km

Online: 23d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Renault Karosa , Recreo, Keine Rost ,sehr guter Zustand - autobus suburban
 16
3 950 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2000
281 070 km

Online: 23d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

MAN A67/ Klima/Euro 5/WC/43 Sitze - autobus urban
 17
58 990 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2010
429 904 km

Online: 26d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Trego të gjitha ofertat (20)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TMK Omnibus&Truck
Mesazhi u dërgua.