TMK Omnibus&Truck
TMK Omnibus&Truck
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Galeri

TMK Omnibus&Truck

Telefonat
Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Renchen
GrenzStraße 15 , 76744 Wörth, Deutschland
Personat e kontaktit
Nikolay Mishchenko
Deutsch, English, Français, Lietuvių, Polski, Русский
Ofertat e fundit
Temsa Tourmalin / Euro5/Schaltung/ 65 Setzer  - autobus suburban
 9
23 990 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2012
198 543 km
Numri i ndenjëseve: 65

Online: 28d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Grenzstrasse 15, 76744 Wörth

MAN 3 Stück/Lion´S Regio/Euro4/ 62 Sitzplätze  - autobus suburban
 18
16 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2008
669 665 km
Numri i ndenjëseve: 63

Online: 2m 7d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Temsa Safari12,Klima , 57 Sitze, Euro 3/Original Km  - autobus urban
 18
7 990 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2002
441 331 km
Numri i ndenjëseve: 57

Online: 3m 8d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Renault Master/Noventis/ Klima/11+10 sitze  - minibus
 15
7 990 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
220 419 km

Online: 3m 12d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Volkswagen Crafter/Große Klima/MaxiH-L/Integralia  - minibus
 15
15 499 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
284 789 km
Numri i ndenjëseve: 23

Online: 3m 19d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Volkswagen Crafter/ Klima/23 Sitze/ Top Zustand  - minibus
 17
13 499 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
249 719 km
Numri i ndenjëseve: 23

Online: 3m 22d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Temsa MD 9 , Euro 5/ WC/Klima/Küche/Video/34 Sitze  - autobus urban
 20
45 990 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2012
260 543 km
Numri i ndenjëseve: 34

Online: 5m

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Volkswagen Crafter/Große Klima/MaxiH-L/Integralia  - minibus
 17
11 499 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2007
360 662 km
Numri i ndenjëseve: 20

Online: 6m 16d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Volvo 9700 H B 13 R, CARRUS , Euro 5  - autobus urban
 20
69 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2016
493 234 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 6m 16d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Irisbus Recreo,Karosa Euro 3;6-Gang,Keine Rost  - autobus suburban
 17
3 800 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2003
420 931 km
Numri i ndenjëseve: 59

Online: 6m 16d

TMK Omnibus&Truck

Gjermani, Renchen

Trego të gjitha ofertat (16)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TMK Omnibus&Truck
Mesazhi u dërgua.