Truckcenter Veendam B.V.

Truckcenter Veendam B.V.

Vendndodhja
Holandë, Veendam
Demeterlaan 11, 9641 ML Veendam, The Netherlands
Ofertat e fundit
Scania R450 4x2 Topline retarder standairco - gjysmë-kamion
 20
22 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
1 058 346 km
4x2
450 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 659 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 1d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID 94BDX7

DAF LF45 180 - kamion vagonetë
 18
10 700 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2012
551 009 km
4x2
184 hp
Ngarkesa e dobishme: 6 120 kg
Pesha bruto: 11 990 kg

Online: 8d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID 21BBH9

DRACO Kastentrailer-stuuras /liftas/insulated TZA339 - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 14
3 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2004
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 450 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 8d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID OH03KH

Volvo FH 420 4x2 Globetrotter - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2015
841 107 km
4x2
428 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 928 kg
Pesha bruto: 19 500 kg

Online: 8d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID 89BFG8

Volvo FM 380 4x2 Globetrotter - gjysmë-kamion
 20
9 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2008
1 033 663 km
4x2
389 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 692 kg
Pesha bruto: 18 600 kg

Online: 9d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID BTTJ12

MAN TGA 41 360 stetter mixer 9m3 - përzierës betoni
 20
Pyet për çmimin

Përzierës betoni

2004
380 961 km
Pesha neto: 14 760 kg
Ngarkesa e dobishme: 22 240 kg
360 hp

Online: 9d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID BPSH96

Burg BPO 12-27 Z Food Feed 27.500 liter - gjysmërimorkio me bot
 17
12 400 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1992
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 310 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 10d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID OB99VD

DAF FT CF 85 460 - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2012
618 702 km
4x2
462 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 083 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Online: 10d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID BZZJ06

DAF FT CF 85 410 - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2013
919 210 km
4x2
408 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 645 kg
Pesha bruto: 20 500 kg

Online: 10d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID 99BDH9

Schmitz Cargobull SKO 20 - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 9
3 700 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 22 800 kg
Pesha bruto: 32 000 kg

Online: 10d

Truckcenter Veendam B.V.

Holandë, Veendam

ID OH55GN

Trego të gjitha ofertat (32)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Truckcenter Veendam B.V.
Mesazhi u dërgua.