TruckParts Eesti OÜ

TruckParts Eesti OÜ

phone_iphoneTelefonat+372 56504...
location_onVendndodhjaEstonia, Tallinn
Betooni tn 8 11415 Tallinn, Estonia
languageFaqja e internetithttps://www.bustruckparts.com/
checkAktivitetetDorëzim, Zhdoganimi
access_timeOrari i punës08:30-17:00 E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit — 16:56
TruckParts Eesti OÜ – это лицензированное предприятие, занимающееся разборкой грузовых автомобилей и автобусов. В сфере грузовых автомобилей мы ведем деятельность с 1995 года. Разборкой автобусов занимаемся с 2010 года.

Dërgo mesazhin te TruckParts Eesti OÜ


Privacy policy

Ofertat e fundit

Ofertat e fundit


Trupi dhe të jashtme Volvo Grille Handle, Right
2
Trupi dhe të jashtme
Volvo Grille Handle, Right
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2004
I pershtatshem per modele: 2819 FH12 2-serie (2002-2008)
15  EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20%
Online: 34min
Trupi dhe të jashtme Volvo Grille Handle, Left
2
Trupi dhe të jashtme
Volvo Grille Handle, Left
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2004
I pershtatshem per modele: 2819 FH12 2-serie (2002-2008)
15  EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20%
Online: 34min
Pjesët e frenave Wabco Front Axle Left
4
Pjesët e frenave
Wabco Front Axle Left
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2005
I pershtatshem per modele: 2525 XF95/XF105 (2001-)
40  EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20%
Online: 34min
Pjesët e frenave Wabco ABS Valve, Front Axle Left
4
Pjesët e frenave
Wabco ABS Valve, Front Axle Left
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2008
I pershtatshem per modele: 2525 XF95/XF105 (2001-)
40  EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20%
Online: 34min
Valvula Scania ABS Valve, Front Axle Left
3
Valvula
Scania ABS Valve, Front Axle Left
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 1997
I pershtatshem per modele: 2742 4-series 94/114/124/144/164 (1995-2004)
40  EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20%
Online: 34min
Valvula Wabco ABS Valve, Front Axle Left
4
Valvula
Wabco ABS Valve, Front Axle Left
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2001
I pershtatshem per modele: 2525 65CF/75CF/85CF/95XF (1997-2002)
40  EUR
Çmimi bruto
Me TVSH 20%
Online: 34min
Motori dhe pjesë këmbimi Volvo FH (01.12-)
6
Motori dhe pjesë këmbimi
Volvo FH (01.12-)
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2016
I pershtatshem per modele: 2819 FH/FH16 (2012-)
72  EUR
Çmimi neto
Online: 8orë 10min
Motori dhe pjesë këmbimi Volvo FH (01.12-)
6
Motori dhe pjesë këmbimi
Volvo FH (01.12-)
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2016
I pershtatshem per modele: 2819 FH/FH16 (2012-)
72  EUR
Çmimi neto
Online: 8orë 10min
Pjesë këmbimi Mercedes-Benz Atego 1523 (01.98-12.04)
7
Pjesë këmbimi
Mercedes-Benz Atego 1523 (01.98-12.04)
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2005
I pershtatshem per modele: 2675 Atego (1996-2004)
250  EUR
Çmimi neto
Online: 8orë 10min
Ecu Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ, TEMIC Arocs 2635 (01.13-)
6
Ecu
Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ, TEMIC Arocs 2635 (01.13-)
TruckParts Eesti OÜ
Estoni
Viti i prodhimit: 2017
I pershtatshem per modele: 2675 Arocs (2013-)
120  EUR
Çmimi neto
Online: 8orë 10min
Rezultate të gjetura: 44947
Kërkimi u ruajt!

t1 dealer test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.