TruckStore Piacenza
TruckStore Piacenza
I besueshëm
8
Më shumë se 8 vjet me Truck1
M
Mercedes-Benz shitës i autorizuar

TruckStore Piacenza

Faqja e internetit
http://www.truckstore.it
Vendndodhja
Itali, Piacenza
Via Germania, snc
29012 Caorso (PC)
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Actros ACTROS 2545 L - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 9
45 900 EUR

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2015
413 117 km
6x2
448 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 850 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 2d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5870

Iveco STRALIS A440 - njësia e traktorit
 9
18 900 EUR

Njësia e traktorit

2008
947 156 km
4x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5904

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - njësia e traktorit
 7
41 900 EUR

Njësia e traktorit

2015
355 607 km
4x2
448 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 173007S4799

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - njësia e traktorit
 6
41 900 EUR

Njësia e traktorit

2015
360 437 km
4x2
448 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 173007S4803

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - njësia e traktorit
 8
71 900 EUR

Njësia e traktorit

2017
111 971 km
4x2
475 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5582

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - njësia e traktorit
 7
41 900 EUR

Njësia e traktorit

2015
364 212 km
4x2
448 hp
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 173007S4798

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - njësia e traktorit
 8
39 900 EUR

Njësia e traktorit

2015
416 500 km
4x2
475 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 583 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5866

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2548 L - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 8
44 900 EUR

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2015
401 617 km
6x2
475 hp
Ngarkesa e dobishme: 15 820 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 4d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5899

Mercedes-Benz Atego Neu Verteiler ATEGO 818 - kamion vagonetë
 7
24 900 EUR

Kamion vagonetë

2015
111 262 km
4x2
176 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 040 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 4d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5905

Anhaenger SA 105 - gjysmërimorkio me bot
 6
24 900 EUR

Gjysmërimorkio me bot

2009
Ngarkesa e dobishme: 31 850 kg
Pesha bruto: 38 000 kg

Online: 4d

TruckStore Piacenza

8 M

Itali, Piacenza

ID 193007S5932

Trego të gjitha ofertat (164)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te TruckStore Piacenza
Mesazhi u dërgua.