Daimler Truck Austria Gmbh nga Austri, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Daimler Truck Austria Gmbh

Aktivitetet
Dorëzim, Zhdoganimi
Faqja e internetit
Vendndodhja
Austri, Laakirchen
Gewerbegebiet Lindach 2, 4663 Laakirchen, Austria
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:06:38

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
1 Më shumë se 1 vit me Truck1
M Mercedes-Benz shitës i autorizuar
4.6
51 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
69 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

2017
338000 km
4x2
Euro 6
238 hp
Pesha bruto: 16000 kg

Botuar: 21orë 13min

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Mercedes-Benz Arocs 3363S N3G L-Fhs Stream-Fhs  - Gjysmë-kamion
camera_alt 10
116 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
159000 km
6x4
Euro 6
625 hp
Pesha bruto: 33400 kg

Botuar: 5d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
5 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioni

2014
Pesha bruto: 16000 kg

Botuar: 9d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
7 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transportjer kontejnerësh/ Rimorkio me karroceri të çmontueshme

2014
Ngarkesa e dobishme: 14640 kg
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 9d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
5 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioni

2014
Pesha bruto: 16000 kg

Botuar: 9d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Mercedes-Benz Actros 2543LL VOLUMEN BDF Volumen Distronic PPC  - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
camera_alt 10
65 600 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme

2019
285000 km
6x2
Euro 6
428 hp
Pesha bruto: 25700 kg

Botuar: 15d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Mercedes-Benz eActros 300 L Distronic Spur-Ass Totwinkel M-Fhs  - Kamion vagonetë
camera_alt 10
297 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vagonetë

2022
33000 km
4x2
Euro 6
449 hp
Pesha bruto: 19000 kg

Botuar: 15d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Mercedes-Benz Atego 1224 L Brems-Ass Spur-Ass Classic-Fhs  - Kamion me tendë
camera_alt 10
54 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2018
182000 km
4x2
Euro 6
238 hp
Pesha bruto: 11990 kg

Botuar: 17d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Elektrike
Mercedes-Benz eActros 300 L BDF Distronic Spur-Ass Totwinkel  - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme, Kamion elektrik
camera_alt 10
399 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme, Kamion elektrik

2022
19000 km
6x2
Euro 6
449 hp
Pesha bruto: 27000 kg

Botuar: 17d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Mercedes-Benz Actros 1845 LS Big-Fhs L-Fhs  - Gjysmë-kamion
camera_alt 10
46 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2019
617000 km
Euro 6
449 hp
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 17d

Daimler Truck Austria Gmbh

1
M
Austri
Trego të gjitha ofertat(117)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.