UCE -Trading BVBA
UCE -Trading BVBA
I besueshëm
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Galeri

UCE -Trading BVBA

Faqja e internetit
www.uce-trading.be
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Belgjikë, OOSTKAMP
BRUGSESTRAAT 192A, 8020 OOSTKAMP - BELGIUM
Ofertat e fundit
Schmelzer 922  - fadromë me goma
 20
12 500 EUR

Fadromë me goma

2020
50 hp

Online: 24d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 9825

Liebherr LTM 1060-2  - vinç i të gjithë terreneve
 20
125 000 EUR

Vinç i të gjithë terreneve

2001
47 513 km

Online: 24d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 9482

Caterpillar 950H  - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2007
13 540 orët
197 hp

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 6942

Caterpillar 349EL  - ekskavator me zinxhirë
 20
122 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2012
11 932 orët
425 hp

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 7788

Bitelli BB 670  - shtrues asfalti
 20
21 500 EUR

Shtrues asfalti

1995
3 635 orët

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 8383

Volvo EW160C  - ekskavator me goma
 20
33 000 EUR

Ekskavator me goma

2007
15 175 orët
138 hp

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 6678

Caterpillar 321D LCR  - ekskavator me zinxhirë
 20
64 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2012
8 425 orët
138 hp

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 6396

Metso LT106  - makinë thërrmuese
 20
Pyet për çmimin

Makinë thërrmuese

2015
3 500 orët

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 7717

Caterpillar 336D2L  - ekskavator me zinxhirë
 20
145 000 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2016
4 910 orët
285 hp

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 7307

Caterpillar 950E  - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

1991
159 hp

Online: 1m 5d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 7714

Trego të gjitha ofertat (17)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te UCE -Trading BVBA
Mesazhi u dërgua.