Ultra Lite

 Leasing
 Dorëzim
 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
www.ultra-lite.nl
Orari i punës
08:00-17:30 E Hënë - E Premte
10:00-14:30 E Shtunë
Vendndodhja
Holandë, PUTTEN
Voorthuizerstraat 196 3881 SM PUTTEN (NL)
Ofertat e fundit
Renault Mascott minisattelzug 10000 kg mit ladekran  - kamioncine
 12
22 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine

2008
247 725 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 4d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

ID 89-VLG-8

Car transporter 7500 kg 11,65 m lenght  - gjysmë rimorkio autotransportuese
 8
13 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio autotransportuese

2008
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 4 440 kg
Pesha bruto: 7 500 kg

Online: 8d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

ID OK-27-PF

Car transporter 10 ton double floor  - gjysmë rimorkio autotransportuese
 12
19 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio autotransportuese

2003
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 7 850 kg
Pesha bruto: 10 000 kg

Online: 8d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

ID OH-76-GL

Mercedes-Benz Sprinter 518 double cabin minisattelzug 10000 kg  - kamioncine
 9
13 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine

Online: 11d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

Mercedes-Benz Sprinter 518 CDI mini sattelzugmaschine 8750 kg  - kamioncine
 11
22 500 EUR
Çmimi neto

Kamioncine

Online: 12d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

Minisattelauflieger 5500 kg  - gjysmë rimorkio e hapur/ platformë
 11
5 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio e hapur/ platformë

Online: 12d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

minisattel cartransporter Veldhuizen 10000 kg  - gjysmë rimorkio autotransportuese
 8
22 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio autotransportuese

Online: 12d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

Iveco Daily 35C18 minisattelzug 11990 kg  - kamioncine
 12
13 950 EUR
Çmimi neto

Kamioncine

Online: 12d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

minisattel kaste auflieger 5500 kg  - gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
 10
13 950 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur

Online: 12d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

Trias minisattelauflieger 4500 kg total gewicht  - gjysmë rimorkio autotransportuese
 11
5 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë rimorkio autotransportuese

Online: 12d

Ultra Lite

Holandë, PUTTEN

Trego të gjitha ofertat (29)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Ultra Lite
Mesazhi u dërgua.