UmmanMak nga Turqia, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

UmmanMak

 Prodhimi vetanak
Telefonat
Vlerësim
4.9 33 komente
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Turqia, Ankara
İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey
Ofertat e fundit
UGURMAK WET MIX PLANT / ГРУНТОСМЕСИТЕЛЬНАЯ УСТАНОВКА / CENTRALES À FROID - pajisje betoni
 5
Pyet për çmimin

Pajisje betoni

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK CRUSHING AND SCREENING PLANT / ДРОБИЛЬНАЯ УСТАНОВКА / INSTALLATION DE CONCASSAGE ET CRIBLAGE - gurëthyesi
 17
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK MOBILE JAW CRUSHER / МОБИЛЬНАЯ ЩЕКОВАЯ ДРОБИЛКА / UNITÉ MOBILE DE CONCASSEUR À MÂCHOIRES - gurëthyesi i lëvizshëm
 2
Pyet për çmimin

Gurëthyesi i lëvizshëm

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK MOBILE IMPACT CRUSHER / МОБИЛЬНАЯ УДАРНАЯ РОТОРНАЯ ДРОБИЛКА / UNITÉ MOBILE DE BROYEUR À PERCUSSION PRIMAIRE - gurëthyesi i lëvizshëm
 3
Pyet për çmimin

Gurëthyesi i lëvizshëm

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK APRON FEEDER / ПЛАСТИНЧАТЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEURS A PALETTES - makineri minerare
 3
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK WOBBLER FEEDER / ВАЛКОВЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR A DISQUE - makineri minerare
 3
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK VIBRATING BELT FEEDER / ВИБРАЦИОННЫЙ ЛЕНТОЧНЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR A BANDE - makineri minerare
 2
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK TUNNEL FEEDER / ТУННЕЛЬНЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR TUNNEL - makineri minerare
 1
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2023

Botuar: 30d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK VIBRATING GRIZZLY FEEDER / ВИБРАЦИОННЫЙ КОЛОСНИКОВЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR VIBRANT A SCALPEUR - makineri minerare
 1
Pyet për çmimin

Makineri minerare

E re
2023

Botuar: 1m 1d

UmmanMak

Turqia, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

Trego të gjitha ofertat (50)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te UmmanMak
Mesazhi u dërgua.
t1 old