Unilift GmbH&Co.Kg

Unilift GmbH&Co.Kg

Telefonat
Faqja e internetit
http://www.unilift.de
Vendndodhja
Gjermani, Ludwigsfelde
Robert-Bosch-Str. 9, 14974 Ludwigsfelde bei Berlin, Germany
Personat e kontaktit
Anatoly Ivanov
Deutsch, English, Español, Français, Македонски, Polski
Laszlo Fodor
Deutsch, Magyar, Română
Jan Richter
Deutsch, English, Español
Ofertat e fundit
STILL EGV 14 - stivosës
 8
4 200 EUR

Stivosës

2011
Elektro
5 170 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 27min

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

CROWN SP3021 TT 4955 - pirun seleksionues
 8
3 480 EUR

Pirun seleksionues

2003
Elektro
3 815 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm
Kapaciteti ngritës: 1 250 kg

Online: 1orë 27min

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

STILL EGV 14 - stivosës
 8
4 200 EUR

Stivosës

2012
Elektro
1 139 orët
Lartësia e ngritjes: 5 530 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 27min

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

STILL EGV 14 - stivosës
 8
3 960 EUR

Stivosës

2011
Elektro
7 677 orët
Lartësia e ngritjes: 5 520 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 27min

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

STILL RX 50-13 / 5063 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
5 880 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2012
Elektro
4 396 orët
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Online: 2d

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

HYSTER A 1.50 XL - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 680 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2007
Elektro
1 952 orët
Lartësia e ngritjes: 5 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 2d

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

STILL RX 50-13 / 5053 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
2 580 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2008
Elektro
5 087 orët
Lartësia e ngritjes: 3 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Online: 2d

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

STILL RX 20-20 P / 6216 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 8
11 880 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2015
Elektro
5 682 orët
Lartësia e ngritjes: 6 865 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 5d

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

LINDE E 18L-02 / 386 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
10 080 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2014
Elektro
12 076 orët
Lartësia e ngritjes: 3 140 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 5d

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

STILL RX 20-20 P / 6216 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
11 760 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2016
Elektro
12 544 orët
Lartësia e ngritjes: 4 765 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 5d

Unilift GmbH&Co.Kg

Gjermani, Ludwigsfelde

Trego të gjitha ofertat (274)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Unilift GmbH&Co.Kg
Mesazhi u dërgua.