Unimog Huber GbR nga Gjermani, 59 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Unimog Huber GbR

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, 85416 Langenbach
Eichenstr. 5, 85416 Langenbach, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
09:00-14:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:08:20

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
9 Më shumë se 9 vjet me Truck1
4.9
15 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Kamioni: foto 1
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Kamioni: foto 2
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Kamioni: foto 3
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Kamioni: foto 4
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Kamioni: foto 5
1987136 hpPesha bruto: 7500 kg
Gjermani
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Mjet bujqësor/ Special: foto 1
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Mjet bujqësor/ Special: foto 2
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Mjet bujqësor/ Special: foto 3
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Mjet bujqësor/ Special: foto 4
Unimog 1300L - U1300L 435 44760 Mercedes Benz 435 - Mjet bujqësor/ Special: foto 5
2000 orët136 hp
Gjermani
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 1
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 2
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 3
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 4
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 5
20027421 orët174 hp
Gjermani
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 1
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 2
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 3
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 4
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special, Kamion me karroceri të hapur: foto 5
20108171 orët238 hpNgarkesa e dobishme: 12500 kg
Gjermani
Ofertat e fundit
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special: foto 1
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special: foto 2
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special: foto 3
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special: foto 4
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Mjet bujqësor/ Special: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced

Mjet bujqësor/ Special
8171 orët238 hpNgarkesa e dobishme: 12500 kg
Gjermani, Langenbach, Bayern, Deutschland
Botuar: 2m 26dNumri i referencës UP11-25177

154 900EUR

 • ≈ 15 534 611 ALL
 • ≈ 168 126 USD
8171 orët238 hpNgarkesa e dobishme: 12500 kg
Gjermani, Langenbach, Bayern, Deutschland
Kontakto shitësin
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Shpërndarës rëre/ Kripe për Mjet bujqësor/ Special: foto 1
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Shpërndarës rëre/ Kripe për Mjet bujqësor/ Special: foto 2
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Shpërndarës rëre/ Kripe për Mjet bujqësor/ Special: foto 3
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Shpërndarës rëre/ Kripe për Mjet bujqësor/ Special: foto 4
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Shpërndarës rëre/ Kripe për Mjet bujqësor/ Special: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS

Shpërndarës rëre/ Kripe për Mjet bujqësor/ Special
2005
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Botuar: 3m 1dNumri i referencës SST03-07110

9 900EUR

 • ≈ 992 851 ALL
 • ≈ 10 745 USD
2005
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Kontakto shitësin
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Mjet bujqësor/ Special: foto 1
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Mjet bujqësor/ Special: foto 2
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Mjet bujqësor/ Special: foto 3
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Mjet bujqësor/ Special: foto 4
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Mjet bujqësor/ Special: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H

Mjet bujqësor/ Special
200250 km
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 3m 1dNumri i referencës G19-56-1-001

1 450EUR

 • ≈ 145 417 ALL
 • ≈ 1 573 USD
200250 km
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Mjet bujqësor/ Special: foto 1
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Mjet bujqësor/ Special: foto 2
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Mjet bujqësor/ Special: foto 3
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Mjet bujqësor/ Special: foto 4
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Mjet bujqësor/ Special: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300

Mjet bujqësor/ Special
200450 km
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Botuar: 3m 1dNumri i referencës G14-101169

1 450EUR

 • ≈ 145 417 ALL
 • ≈ 1 573 USD
200450 km
Gjermani, Deutschland, Langenbach
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw.

Borëpastruese
1980
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 5m 25dNumri i referencës SP08-1413

1 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 195 561 ALL
 • ≈ 2 116 USD
1980
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Borëpastruese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1

Borëpastruese
1997
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Botuar: 5m 25dNumri i referencës SP10-11212

2 250EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 225 648 ALL
 • ≈ 2 442 USD
1997
Gjermani, Langenbach, Deutschland
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(59)
t1 test dealer - Unimog Huber GbR
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.