Uthemann Kraftfahrzeuge

Uthemann Kraftfahrzeuge

Telefonat
Faqja e internetit
https://uthemann.com/
Vendndodhja
Gjermani, Hammah
Am Brerehmen 1, 21714 Hammah, Germany
Ofertat e fundit
Unimog U400,U300,U500,Unimog  - mjet bujqësor/special
 3
Pyet për çmimin

Mjet bujqësor/special

2002
151 900 km

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Mercedes-Benz U400,U300,U500,Unimog,Road and Rail,Zweiwege,  - mjet bujqësor/special
 6
Pyet për çmimin

Mjet bujqësor/special

2015
3 150 km
241 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Multicar UX 100,Multicar,Hansa,Ladog,  - mjet bujqësor/special
 3
Pyet për çmimin

Mjet bujqësor/special

1997
81 700 km

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Unimog U 1200 T, Ruthmann, Niederflurhubwagen  - mjet bujqësor/special
 1
16 850 EUR
Çmimi neto

Mjet bujqësor/special

1985
238 000 km
170 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Unimog U 900 Cabrio,Unimog,U 406,  - mjet bujqësor/special
 5
68 500 EUR
Çmimi neto

Mjet bujqësor/special

1978
14 000 km
110 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Mercedes-Benz Unimog,U 1250,U1450,UGN  - mjet bujqësor/special
 7
19 990 EUR

Mjet bujqësor/special

1988
88 900 km
139 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Unimog U 406, U 900, Cabriolet, Agrar, Oldtimer  - mjet bujqësor/special
 11
49 560 EUR

Mjet bujqësor/special

1971
64 000 km
84 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Unimog U 423  - mjet bujqësor/special
 2
Pyet për çmimin

Mjet bujqësor/special

E re
2017
500 km
230 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Multicar Fumo Carrier  - pajisje pas korrjes
 4
Pyet për çmimin

Pajisje pas korrjes

2004
73 890 km
86 hp

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Ladog G129D,Fumo, Hansa,M26  - makinë fshirëse e rrugëve
 1
11 600 EUR

Makinë fshirëse e rrugëve

1999
36 800 km

Online: 8m

Uthemann Kraftfahrzeuge

Gjermani, Hammah

Trego të gjitha ofertat (23)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Uthemann Kraftfahrzeuge
Mesazhi u dërgua.