Vink Machinery

Vink Machinery - automjete për shitje

121
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
TENNANT 7200 Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
3 750 EUR
Çmimi neto
Doosan DX 160 W Graafmachine - ekskavator me goma
59 500 EUR
Çmimi neto
Hoeflon C4 Minikraan - vinç
 20
68 500 EUR
Çmimi neto

Vinç

2017

Online: 6orë 57min

Vink Machinery

Holandë, Leur

Manitou MRT 2145Verreiker - fadromë
 20
36 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2003
10 442 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Doosan DX 160 W Graafmachine - ekskavator me goma
 20
59 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2013
8 175 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Aichi SV 041 Hoogwerker - platformë ajrore
 11
2 250 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2002
372 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Jungheinrich ECE 225 palletwagen met kraan - ekskavator teleskopik
 15
5 950 EUR
Çmimi neto

Ekskavator teleskopik

2014
4 782 orët
Kapaciteti ngritës: 2 260 kg

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT 7200 Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
3 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

1 128 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Wijchen

RCM Drive T Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
2 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2007

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Hako Hakomatic B1100 schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
4 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
2 000 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT 8300 Veeg/schrob combi - makinë fshirëse e rrugëve
 20
8 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
2 649 orët

Online: 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Terex Telelift 2306 Verreiker - fadromë
 20
12 750 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2000
3 345 orët

Online: 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Niftylift 170 HDC Hoogwerker - rimorkio
 20
9 950 EUR
Çmimi neto

Rimorkio

1997

Online: 10d

Vink Machinery

Holandë, Leur

MAGNI RTH 5.21 verreiker - fadromë
 20
93 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2014
1 067 orët

Online: 10d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Takeuchi TB216 Minigraver - miniekskavator
 20
18 500 EUR
Çmimi neto

Miniekskavator

2017
174 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

KOOI-AAP W2-3V-2035 heftruck - ngarkues me pirun
 19
4 250 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2000
1 874 orët
Lartësia e ngritjes: 3 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Imer R15 Hoogwerker - krah me çernjerë
 20
18 500 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2013
823 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT S30 Veegmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
11 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2010
6 156 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Comilev EN100TF1 Hoogwerker - platformë ajrore
 20
13 750 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2009
301 000 km
1 745 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Bravi Lui Mini SI - platformë ajrore
 20
3 750 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2007
334 orët

Online: 14d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Bravi Lui Mini SI - platformë ajrore
 20
3 750 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2007
178 orët

Online: 14d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Ceasar 500M maaier/heggenmaaier - korrëse bari
 20
18 750 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari

250 orët

Online: 18d

Vink Machinery

Holandë, Leur

1 2 3 7   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vink Machinery
Mesazhi u dërgua.