Vink Machinery

Vink Machinery - mjete bujqësore/speciale

37
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
RCM Drive T Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
2 750 EUR
Çmimi neto
TENNANT 8300 Veeg/schrob combi - makinë fshirëse e rrugëve
8 950 EUR
Çmimi neto
TENNANT 7200 Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
3 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

1 128 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Wijchen

RCM Drive T Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
2 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2007

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Hako Hakomatic B1100 schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
4 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
2 000 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT 8300 Veeg/schrob combi - makinë fshirëse e rrugëve
 20
8 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
2 649 orët

Online: 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT S30 Veegmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
11 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2010
6 156 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT 7100 Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
4 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2010
1 027 orët

Online: 20d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Kärcher KM 90/60 Bp Pack veegmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
6 250 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2014
457 orët

Online: 1m 2d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TRILO SU 60 zuig machine - makinë fshirëse e rrugëve
 17
7 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2019

Online: 1m 8d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT M20 Veeg/schrob combi - makinë fshirëse e rrugëve
 16
11 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2009
2 561 orët
39 hp

Online: 1m 11d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Fimap MR 60B Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
3 250 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2014
294 orët

Online: 1m 18d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT T 7 Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
14 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2019
1 km
1 orët

Online: 1m 18d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Isal PB 120 D veegmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 17
6 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
2 733 orët

Online: 1m 18d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Jungojet 3500 veegmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
34 500 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2011
871 orët
52 hp

Online: 2m 23d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT 7100 schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
4 450 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

4 478 orët

Online: 3m 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT ATLV4300 Zuigmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 15
8 250 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

457 orët

Online: 3m 7d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT T17 Cilindrische Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
13 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2015
2 981 orët

Online: 3m 11d

Vink Machinery

Holandë, Leur

TENNANT M20 veeg,scrub machine - makinë fshirëse e rrugëve
 20
9 750 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2007
1 582 orët
25 hp

Online: 3m 12d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Fimap MX 65 BT Schrobmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 16
2 450 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2017
190 orët

Online: 3m 18d

Vink Machinery

Holandë, Wijchen

Fimap MG 100 Schrob/zuig Machine - makinë fshirëse e rrugëve
 18
3 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

2016
2 042 orët

Online: 5m 3d

Vink Machinery

Holandë, Wijchen

Kärcher KSM 950 S Veegmachine - makinë fshirëse e rrugëve
 7
1 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

73 km
73 orët

Online: 5m

Vink Machinery

Holandë, Leur

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vink Machinery
Mesazhi u dërgua.