Vink Machinery

Vink Machinery - makineri ndërtimi

59
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Manitou MRT 2145Verreiker - fadromë
36 500 EUR
Çmimi neto
Aichi SV 041 Hoogwerker - platformë ajrore
2 250 EUR
Çmimi neto
Hoeflon C4 Minikraan - vinç
 20
68 500 EUR
Çmimi neto

Vinç

2017

Online: 6orë 58min

Vink Machinery

Holandë, Leur

Manitou MRT 2145Verreiker - fadromë
 20
36 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2003
10 442 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Doosan DX 160 W Graafmachine - ekskavator me goma
 20
59 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2013
8 175 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Aichi SV 041 Hoogwerker - platformë ajrore
 11
2 250 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2002
372 orët

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Terex Telelift 2306 Verreiker - fadromë
 20
12 750 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2000
3 345 orët

Online: 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

MAGNI RTH 5.21 verreiker - fadromë
 20
93 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë

2014
1 067 orët

Online: 10d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Takeuchi TB216 Minigraver - miniekskavator
 20
18 500 EUR
Çmimi neto

Miniekskavator

2017
174 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Imer R15 Hoogwerker - krah me çernjerë
 20
18 500 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2013
823 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Comilev EN100TF1 Hoogwerker - platformë ajrore
 20
13 750 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2009
301 000 km
1 745 orët

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Bravi Lui Mini SI - platformë ajrore
 20
3 750 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2007
334 orët

Online: 14d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Bravi Lui Mini SI - platformë ajrore
 20
3 750 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2007
178 orët

Online: 14d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Imer R15 Hoogwerker - krah me çernjerë
 20
18 950 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2013
800 orët

Online: 18d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Niftylift HR 12 N E Hoogwerker - krah me çernjerë
 20
11 750 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

2010

Online: 20d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Hiab 008 T rupskraan - vinç
 15
11 750 EUR
Çmimi neto

Vinç

Online: 27d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Haulotte GH 12-30 Hijskraan - vinç i të gjithë terreneve
 20
32 500 EUR
Çmimi neto

Vinç i të gjithë terreneve

2005
41 orët

Online: 1m 1d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Genie S 40 4x4 Hoogwerker - krah teleskopik
 14
8 950 EUR
Çmimi neto

Krah teleskopik

1998
5 505 orët

Online: 1m 5d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Ruthmann TB 220 Hoogwerker - platformë ajrore
 18
22 500 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore

2003
139 918 km

Online: 1m 10d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Niftylift HR 15 N D Hoogwerker - krah me çernjerë
 20
11 750 EUR
Çmimi neto

Krah me çernjerë

1999
3 197 orët

Online: 1m 16d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Scanlift Nostrolift XS 240 Hoogwerker - krah teleskopik
 20
26 500 EUR
Çmimi neto

Krah teleskopik

2008
4 613 orët

Online: 1m 23d

Vink Machinery

Holandë, Leur

O & K F 106 A Grader - makinë niveluese
 20
32 750 EUR
Çmimi neto

Makinë niveluese

1990
4 357 orët

Online: 1m 23d

Vink Machinery

Holandë, Leur

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vink Machinery
Mesazhi u dërgua.