Vink Machinery

Vink Machinery - makineri bujqësore

9
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Ceasar 500M maaier/heggenmaaier - korrëse bari
 20
18 750 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari

250 orët

Online: 18d

Vink Machinery

Holandë, Leur

John Deere 1565 Grasmaaier - korrëse bari
 20
7 950 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari

2011
5 330 orët

Online: 20d

Vink Machinery

Holandë, Leur

ROBERINE Onkruidborstel - rimorkio bujqësore
 16
6 950 EUR
Çmimi neto

Rimorkio bujqësore

1 142 orët

Online: 1m 5d

Vink Machinery

Holandë, Leur

New Holland TCE 40 Tractor - traktor me goma
 20
12 500 EUR
Çmimi neto

Traktor me goma

2006
2 550 orët

Online: 1m 17d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Ferrari TG 200 Maaier - korrëse bari
 20
4 950 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari

2005
130 orët

Online: 1m 25d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Toro Groundmaster 4000 D grasmaaier - korrëse bari
 15
6 750 EUR
Çmimi neto

Korrëse bari

2006
7 417 orët

Online: 2m 23d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Wolagri Pony 100 Combi Midi Balenpers - dengmbledhëse e rrumbullakët
 20
22 500 EUR
Çmimi neto

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2012

Online: 2m 27d

Vink Machinery

Holandë, Leur

New Holland TCE 40 Tractor - traktor me goma
 20
11 500 EUR
Çmimi neto

Traktor me goma

2004
3 294 orët

Online: 3m 27d

Vink Machinery

Holandë, Leur

DAMCON FZ 80 HSD   Kluitenrooier - makinë korrëse
 20
9 950 EUR
Çmimi neto

Makinë korrëse

2001
2 007 orët

Online: 7m 10d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vink Machinery
Mesazhi u dërgua.