Vink Machinery

Vink Machinery - pajisje për trajtimin e materialeve

5
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Jungheinrich ECE 225 palletwagen met kraan - ekskavator teleskopik
 15
5 950 EUR
Çmimi neto

Ekskavator teleskopik

2014
4 782 orët
Kapaciteti ngritës: 2 260 kg

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Jungheinrich ECE 225 palletwagen met kraan - ekskavator teleskopik
 15
5 950 EUR
Çmimi neto

Ekskavator teleskopik

2014
4 782 orët
Kapaciteti ngritës: 2 260 kg

Online: 4d

Vink Machinery

Holandë, Leur

KOOI-AAP W2-3V-2035 heftruck - ngarkues me pirun
 19
4 250 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

2000
1 874 orët
Lartësia e ngritjes: 3 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 13d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Jungheinrich EKS 110 L 100 E Pallettruck - ekskavator teleskopik
 20
4 350 EUR
Çmimi neto

Ekskavator teleskopik

2012
Lartësia e ngritjes: 1 830 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 5m 10d

Vink Machinery

Holandë, Wijchen

Jungheinrich EKS 110L 100 E Pallettruck - ekskavator teleskopik
 20
3 950 EUR
Çmimi neto

Ekskavator teleskopik

2011
4 664 orët
Lartësia e ngritjes: 1 050 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 5m 11d

Vink Machinery

Holandë, wijchen

Maxtruck 2T Heftruck - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 19
31 750 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2016
254 orët
Lartësia e ngritjes: 4 200 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 6m 6d

Vink Machinery

Holandë, Leur

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Vink Machinery
Mesazhi u dërgua.