VIVOS - Autohandel

VIVOS - Autohandel

Telefonat
Vendndodhja
Gjermani, Velten
Heidering 15 16727 Velten Deutschland
Ofertat e fundit
Vanhool Astromega TD 927 Motor DAF .Top Zustand - autobus me kabinë të dyfishtë
 20
48 000 EUR
Çmimi neto

Autobus me kabinë të dyfishtë

2006
1 151 000 km
Numri i ndenjëseve: 91

Online: 3d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

Volvo 9700 HD,Original Euro5,Top Zustand - autobus urban
 20
42 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2009
678 119 km
Numri i ndenjëseve: 58

Online: 3d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

Vanhool TX 915 Acron Top Zustand Wie Neu.DAF.Motor!!!! - autobus urban
 20
57 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2012
870 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 6d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

ID 234589

Vanhool Astromega DT925 Original 606451Km - autobus me kabinë të dyfishtë
 20
45 000 EUR
Çmimi neto

Autobus me kabinë të dyfishtë

2005
606 451 km
Numri i ndenjëseve: 85

Online: 6d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

VDL BOVA FHD 104.365  Euro 5 - autobus urban
 20
29 500 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2010
718 000 km
Numri i ndenjëseve: 42

Online: 13d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

ID 257865

Mercedes-Benz Sprinter 516 XXL Euro 5  TOP Zustand Wie Neu !! - autobus urban
 20
14 500 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2011
265 000 km
Numri i ndenjëseve: 20

Online: 27d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

ID 347890

Vanhool Astromega 927 Neu motor - autobus me kabinë të dyfishtë
 20
30 000 EUR
Çmimi neto

Autobus me kabinë të dyfishtë

2003
1 400 000 km
Numri i ndenjëseve: 94

Online: 27d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

ID 098757

Vanhool Astron 916 orig. Km 660000.Schaltgetribe!!!!!!!! - autobus urban
 20
29 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2006
660 000 km
Numri i ndenjëseve: 63

Online: 1m 11d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD L.  Top Zustand KM Orig. - autobus urban
 20
38 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2007
667 000 km
Numri i ndenjëseve: 63

Online: 2m 27d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

ID 3132324

Setra 416 GT-HD Analog Tacho.Deutsches Bus - autobus urban
 20
30 000 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2006
972 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 2m 30d

VIVOS - Autohandel

Gjermani, Velten

ID 789989

Trego të gjitha ofertat (14)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te VIVOS - Autohandel
Mesazhi u dërgua.