UAB VLASAVA

UAB VLASAVA

Telefonat
Faqja e internetit
www.vlasava.lt
Vendndodhja
Lituani, Palanga
Medvalakio g. 16, LT-00146, Palanga, Klaipeda, Lithuania
Ofertat e fundit
Mercedes Benz Sprinter 515 CDI - autobus qyteti
 15
6 900 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2007
844 000 km
Numri i ndenjëseve: 16 + 5

Online: 14d

UAB VLASAVA

Lituani, Palanga

Iveco Daily 50 C 15 - autobus suburban
 14
6 800 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2009
324 000 km
Numri i ndenjëseve: 21

Online: 14d

UAB VLASAVA

Lituani, Palanga

SAM - (Volvo 7000)  - autobus qyteti
 10
9 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2013
248 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 30/64

Online: 14d

UAB VLASAVA

Lituani, Palanga

VOLVO  B7R B7R (M3, CE) - autobus qyteti
 12
7 200 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2005
643 443 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 29 / 49

Online: 23d

UAB VLASAVA

Lituani, Palanga

VOLVO B 12 - autobus urban
 13
6 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2000
922 321 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 47 / 12

Online: 3m 30d

UAB VLASAVA

Lituani, Medvalakio g. 16, LT-00146, Palanga, Klaipeda, Lithuania

Volvo B 12 - autobus urban
 10
5 900 EUR
Me TVSH 18%

Autobus urban

1993
452 031 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 47

Online: 3m 30d

UAB VLASAVA

Lituani, Palanga

Mercedes Benz INTEGRO - autobus suburban
 19
7 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2000
4x2
Numri i ndenjëseve: 50 / 29

Online: 3m

UAB VLASAVA

Lituani, Medvalakio g. 16, LT-00146, Palanga, Klaipeda, Lithuania

Mercedes Benz EVOBUS Evobus - autobus urban
 9
19 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2004
1 120 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 4m 2d

UAB VLASAVA

Lituani, Palanga

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te UAB VLASAVA
Mesazhi u dërgua.