Volvo Group Used Trucks Center Hamburg
Volvo Group Used Trucks Center Hamburg
I besueshëm
V
Volvo shitës i autorizuar
R
Renault Trucks shitës i autorizuar

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

Telefonat
Faqja e internetit
www.volvogrouptrucks.de
Vendndodhja
Gjermani, Hamburg
Billstr. 239, 20539 Hamburg, Germany
Personat e kontaktit
Dawid Kassim
Deutsch, English, Polski
Ofertat e fundit
Volvo FM450/Globe./ADR/ACC/Alufelgen Spurhalteassisten  - gjysmë-kamion
 19
27 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
542 463 km
4x2
450 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH460/Globetrotter/Veb+ Spurhalteassis  - gjysmë-kamion
 18
36 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
237 015 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH460/Globe./ACC/I-Park/ADR/Alufelgen Spurhaltea  - gjysmë-kamion
 20
42 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
360 605 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH500/Globe.XL/RETARDER/I-PARK Spurhalteassis./V  - gjysmë-kamion
 20
39 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
531 247 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH500/Globe.XL/ACC//I-PARK/FULLSPOILER Spurhalte  - gjysmë-kamion
 18
37 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
580 816 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH460/Globe./6x2 BDF/Liftachse Spurhalteassisten  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 20
44 900 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2016
508 492 km
6x2
460 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 8d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH500/Globe.XL/BiXenon/I-Park/ACC/ALU LaneAss./L  - gjysmë-kamion
 20
39 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
503 941 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH500/Globe. XL/I-Park Seitenverkleidung/Spurhal  - gjysmë-kamion
 20
47 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2017
343 496 km
4x2
500 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FH460/Globe./VEB+/Spurhalteassi.  - gjysmë-kamion
 20
39 250 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
296 402 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Volvo FM450/Globe.XL/ACC/ADR/Alufelgen Spurhalteassist  - gjysmë-kamion
 18
38 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
106 635 km
4x2
450 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 8d

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Gjermani, Hamburg

Trego të gjitha ofertat (20)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Volvo Group Used Trucks Center Hamburg
Mesazhi u dërgua.