Renault Trucks France
Renault Trucks France
I besueshëm
8
Më shumë se 8 vjet me Truck1
R
Renault Trucks shitës i autorizuar

Renault Trucks France

Vendndodhja
Francë, Saint-Priest
34 rue du Lyonnais 69800 Saint Priest France
Personat e kontaktit
Sonia Saez
English, Español, Français, Italiano
Ofertat e fundit
Renault Trucks T 4x2 - gjysmë-kamion
 6
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2016
492 389 km
4x2
460 hp
Pesha bruto: 44 000 kg

Online: 5orë 7min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Used Trucks Center, Saint Priest

ID EE-252-LA

Renault Trucks T460 VOITH QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE - gjysmë-kamion
 6
21 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
412 206 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 10min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Used Trucks Center, Saint Priest

ID DX-138-ZZ

Renault Trucks T480 13L NEW GENERATION RENAULT TRUCKS FRANCE - gjysmë-kamion
 6
27 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
539 060 km
4x2
480 hp

Online: 5orë 10min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Used Trucks Center, Saint Priest

ID EF421AN

Renault T460 2015 VOITH MANUFACTURER FRANCE - gjysmë-kamion
 6
27 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
444 833 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 10min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Renault Trucks France Sud, Saint Priest

ID DP-404-LT

Renault Trucks T460 VOITH 4x2 QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE - gjysmë-kamion
 6
22 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
412 623 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 10min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Rt France - Retail, Saint Priest

ID DX-106-ZW

Renault Trucks T460 VOITH 2016 DIRECT RENAULT TRUCKS FRANCE - gjysmë-kamion
 6
26 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
409 827 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 10min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Used Trucks Center, Saint Priest

ID EC580QL

Renault Trucks T460 VOITH 4x2 QUALITY MANUFACTURER FRANCE - gjysmë-kamion
 6
21 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
501 179 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 10min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Renault Trucks France - Lyon, Saint-priest

ID DX501VY

Renault Trucks T460 CERTIFIED MANUFACTURER FRANCE - gjysmë-kamion
 6
22 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
422 486 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 13min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Rt France - Retail, Saint Priest

ID DQ-608-FV

Renault Trucks T460 VOITH 2015 QUALITY RENAULT TRUCKS FRANCE - gjysmë-kamion
 6
22 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
404 516 km
4x2
460 hp

Online: 5orë 13min

Renault Trucks France

8 R

Francë, Used Trucks Center, Saint Priest

ID DT-814-CK

Renault T460 VOITH LOW MILAGE - gjysmë-kamion
 6
25 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
418 844 km
4x2
460 hp

Online: 14d

Renault Trucks France

8 R

Francë, Renault Trucks - Parc Demo

ID DV-608-PR

Trego të gjitha ofertat (28)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Renault Trucks France
Mesazhi u dërgua.