Used Truck Center B.V. nga Holandë, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Used Truck Center B.V.

Used Trucks of all brands, all services insurrance, export plates, documents, transport and shipping.

Vendndodhja
Holandë, Berkel en Rodenrijs
Celsiusstraat 8,, 2652 XT, Berkel en Rodenrijs, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:16:57
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
4.3
76 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition - Furgon
camera_alt 19
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2020
175337 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 1551 kg
Pesha bruto: 3500 kg

Botuar: 1d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition - Furgon
camera_alt 19
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2019
247680 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
110 hp
Ngarkesa e dobishme: 1449 kg
Pesha bruto: 3500 kg

Botuar: 1d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Fiat Ducato 2.3 Multijet 130 - Furgon
camera_alt 19
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon

2016
452922 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1600 kg
Pesha bruto: 3500 kg

Botuar: 7d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive - Furgon i vogël
camera_alt 19
11 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2015
199690 km
dizel
Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1264 kg
Pesha bruto: 2900 kg

Botuar: 12d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION - Gjysmë-kamion
camera_alt 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
493212 km
4x2
Euro 6
489 hp
Ngarkesa e dobishme: 11236 kg
Pesha bruto: 19500 kg

Botuar: 12d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Volvo FL - Kamion vagonetë
camera_alt 20
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vagonetë

2022
71469 km
4x2
210 hp
Pesha bruto: 12000 kg

Botuar: 22d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Opel Movano 2.3 CDTi L3 - Kamioncine me kontinier
camera_alt 20
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine me kontinier

2017
325348 km
dizel
Euro 6
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1070 kg
Pesha bruto: 3500 kg

Botuar: 1m 3d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Renault Renault T-11 430 SC T4x2 - Gjysmë-kamion
camera_alt 20
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2016
682692 km
4x2
Ngarkesa e dobishme: 11129 kg
Pesha bruto: 19000 kg

Botuar: 1m 5d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci - Kamioncine me kontinier
camera_alt 19
9 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine me kontinier

2011
358059 km
dizel
Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 893 kg
Pesha bruto: 3500 kg

Botuar: 1m 6d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Renault Trafic T29 1.6 Dci COMFORT L 2 H 1 - Furgon i vogël
camera_alt 19
13 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2017
150613 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
121 hp
Ngarkesa e dobishme: 1305 kg
Pesha bruto: 3030 kg

Botuar: 1m 14d

Used Truck Center B.V.

14
R
V
Holandë
Trego të gjitha ofertat(21)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.