WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Telefonat
Faqja e internetit
www.wantiantrading.com
Vendndodhja
Kinë, Shanghai
NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China
Personat e kontaktit
Cassie
English
Ofertat e fundit
CATERPILLAR 430F - fadromë me shkarkim nga prapa
 4
25 488 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2017
2 300 orët
Pesha neto: 10 700 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-1

CATERPILLAR 140H - makinë niveluese
 5
32 286 EUR

Makinë niveluese

2017
2 300 orët
Pesha neto: 21 261 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-4

JCB 4CX - fadromë me shkarkim nga prapa
 5
32 286 EUR

Fadromë me shkarkim nga prapa

2017
2 300 orët
Pesha neto: 53 755 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-2

CATERPILLAR 329DL - ekskavator me zinxhirë
 5
46 729 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2018
2 000 orët
Pesha neto: 29 240 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-9

CATERPILLAR D8N - buldozer
 5
46 729 EUR

Buldozer

2018
2 300 orët
Pesha neto: 37 462 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-6

CATERPILLAR D8R - buldozer
 5
50 977 EUR

Buldozer

2017
2 300 orët
Pesha neto: 334 978 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-7

CATERPILLAR 325BL - ekskavator me zinxhirë
 5
33 985 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2018
2 000 orët
Pesha neto: 274 877 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-8

CATERPILLAR 330B - ekskavator me zinxhirë
 5
35 684 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2018
2 100 orët
Pesha neto: 32 420 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-10

CATERPILLAR 160K - makinë niveluese
 5
49 278 EUR

Makinë niveluese

2018
2 300 orët

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-3

CATERPILLAR D8H - buldozer
 5
25 488 EUR

Buldozer

2017
2 300 orët
Pesha neto: 31 980 kg

Online: 1d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, Shanghai

ID WT-20210723-5

Trego të gjitha ofertat (4 930)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Mesazhi u dërgua.